Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Głogów

To już siódme spotkanie z okazji Dnia Kobiet organizowane przez "Fotostopem przez świat". Pierwsze odbyło się Pod Starym Głogiem, kolejne w Sali Rajców.


Zaproszonymi gośćmi byli znani mieszkańcy naszego miasta i ludzie wykonujący ciekawe zawody lub mający nietuzinkowe pasje.
W tym roku będziemy gościć głogowian związanych z tańcem, stąd tytuł "Przetańczyć całą noc". Zaproszeni goście opowiedzą o tańcu orientalnym, tańcu brzucha, popularnej zumbie, tańcu towarzyskim, tańcach dyskotekowych i weselnych, a także o mało u nas znanych tańcach polskich.
Spotkanie poprowadzi niezastąpiony Bartek Adamczak. Gośćmi honorowymi będą panowie prezydent Rafael Rokaszewicz i starosta powiatu głogowskiego Jarosław Dudkowiak.
Na przybyłych czekać będzie słodki poczęstunek i jak zwykle dobra zabawa.
Wkrótce kończymy naszą zbiórkę na budowę studni, brakuje niewiele do realizacji jej budowy. Spotkanie z okazji Dnia Kobiet jest wspaniałą okazją by wrzucić datek do puszki na ten szczytny cel.
Pozdrawiam

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.