Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Głogów

Jesteś na wakacjach ? Potrzebujesz pilnego kontaktu z najbliższą jednostką Policji ? Może to ułatwić bezpłatna aplikacja mobilna „Moja Komenda”. Dzięki niej w łatwy i szybki sposób ustalimy nie tylko dzielnicowego, który opiekuje się naszym rejonem zamieszkania, ale również policjanta w miejscowości w której się aktualnie znajdujemy.

Często podczas  letniego wypoczynku docieramy do miejscowości, w których nigdy wcześniej nie byliśmy. Staliśmy się ofiarą przestępstwa czy wykroczenia, potrzebujemy pomocy. Wystarczy jedno klikniecie aby nawiązać kontakt z policjantem.

 

Aplikacja „Moja Komenda” to zbiór adresów wszystkich komend i komisariatów w całej Polsce. Jeśli nie znasz drogi, aplikacja sama wskaże nam trasę do najbliższej jednostki Policji. Ważną cechą tego narzędzia jest to, że działa ono również w trybie offline. Nie potrzebujemy zatem dostępu do Internetu, aby znaleźć niezbędne informacje.

Aplikacja ta została przygotowana przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji. Dostępna jest w sklepach Android Play oraz App Store.

 

Dzięki niej w sposób całkowicie bezpłatny i bez reklam możemy wyszukać nie tylko adresy i numery telefonu do jednostek Policji znajdujących się w całym kraju, ale również możemy za jej pośrednictwem skontaktować się z naszym dzielnicowym. Wystarczy wpisać swój adres zamieszkania, a aplikacja odnajdzie funkcjonariusza, który dba o nasz rejon zamieszkania oraz pokaże, w której jednostce on pracuje. Kontakt z dzielnicowym można również nawiązać po wpisaniu jego imienia i nazwiska. Aplikacja wskaże nam m.in. numer telefonu komórkowego policjanta oraz jego adres e-mail. Wystarczy jedno kliknięcie, aby połączyć się z policjantem bądź napisać do niego wiadomość.

 

Przypominamy!
Aplikacja „Moja Komenda” jest dostępna do bezpłatnego pobrania na telefony z systemem operacyjnym Android oraz iOS.

 

Oficer prasowy
Komendanta Powiatowego Policji w Głogowie
podinsp. Bogdan Kaleta
tel. 604 904 452

 

Zobacz zamieszczony poniżej film Aplikacja "Moja Komenda"