Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Głogów

Policjanci z Zespołu Profilaktyki Społecznej głogowskiej Komendy, prowadzili wakacyjne zajęcia na półkolonii Football Academy. Dzieci dowiedziały się jak w bezpieczny sposób spędzać wolny czas na wakacjach i uczestniczyły w ciekawych zajęciach prezentujących zasady bezpieczeństwa.

Podczas spotkań, policjanci i pracownicy Zespołu Profilaktyki KPP w Głogowie, mówią nie tylko o bezpieczeństwie podczas letniego wypoczynku i zabaw nad wodą, przypominamy również podstawowe zasady zachowania podczas wyjazdów i obozów, spotkań z obcymi osobami, bezpieczeństwa w ruchu drogowym i bezpiecznego podróżowania.

Dzieci w trakcie zabawy mogą przyswoić sobie wiedzę niezbędną im podczas wakacyjnego wypoczynku. Pamiętajmy, że dzieci często nie zdają sobie sprawy z niebezpieczeństwa lub je lekceważą.

 

Policja stale przypomina o takich zagrożeniach i stara się przekazać dzieciom informacje dotyczące zasad bezpieczeństwa, zarówno w życiu codziennym, jak i w sytuacjach mogących powodować zagrożenie dla życia, zdrowia.

 


Oficer prasowy
Komendanta Powiatowego Policji w Głogowie
podinsp. Bogdan Kaleta
tel. 604 904 452

 

 

Powiązane wiadomości