Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Głogów

Od 27 października 2021 r. w głogowskim szpitalu realizowany jest program „Profilaktyka Chorób Tarczycy – Poradnia Endokrynologiczna na terenie Gminy Miejskiej Głogów”.

Rejestracja Pacjentów do programu, z uwagi na sytuację epidemiologiczną, odbywać się będzie wyłącznie telefonicznie w określone dni i godziny pod numerami telefonów 76 837 31 86 oraz 76 837 31 37.

Rejestracja telefoniczna – na wizyty w dniach: 2, 8, 14 i 16 grudnia 2021 r. odbywać się będzie w dniu 26.11.2021 r. w godzinach od 8 do 15. (Łącznie na konsultacje umówionych zostanie 176 osób).

Łącznie z badań skorzysta 500 osób. Program skierowany jest do pełnoletnich mieszkańców miasta Głogowa. Świadczenia w ramach programu, realizowane będą w Poradni Endokrynologicznej przez lekarza Marka Jurczyka, specjalistę endokrynologa. Każdy Pacjent w ramach wizyty będzie miał wykonane:

  • badanie laboratoryjne (TSH i FT4) wraz z analizą wyników,
  • badanie USG tarczycy i jego ocenę,
  • konsultację specjalistyczną przez lekarza endokrynologa, – wydanie zaleceń do dalszego postępowania, w przypadku wykrycia podejrzanych zmian.

UWAGA: Pacjenci zgłaszający się osobiście do Centralnej Rejestracji nie będą rejestrowani. Obowiązuje wyłącznie rejestracja telefoniczna.Kolejne terminy rejestracji zostaną ogłoszone w pierwszym tygodniu grudnia.

Program finansowany przez Gminę Miejską Głogów oraz KGHM Polska Miedź S.A.

Źródło: Głogowski Szpital Powiatowy

Podziel się tym wpisem: