Miejska Biblioteka zaprasza dzieci na kreatywne i pełne zabawy wakacje

Głogowska biblioteka zaprasza dzieci na wakacyjne przygody pełne kreatywności i zabawy! To idealna okazja, by spędzić lato w wyjątkowy sposób, rozwijając wyobraźnię i umiejętności manualne.
- Wakacyjne atrakcje w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Głogowie
- Jak zapisać dziecko na zajęcia w głogowskich filiach biblioteki
Wakacyjne atrakcje w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Głogowie
Miejska Biblioteka Publiczna im. Galla Anonima przygotowała dla najmłodszych mieszkańców Głogowa serię inspirujących zajęć podczas letnich wakacji. Dzieci w wieku od 7 do 10 lat mogą liczyć na różnorodne warsztaty i gry, które pobudzą ich kreatywność oraz zapewnią mnóstwo radości.
Filia nr 2, mieszcząca się przy ul. Perseusza 13, zaprasza od 30 czerwca do 4 lipca w godzinach 10.00 – 12.00 na cykl pod nazwą „BLOGowe lato z wyobraźnią”. W programie znalazły się między innymi dni gier planszowych, tworzenie letnich kapeluszy oraz zajęcia ruchowo-umysłowe, które pozwolą dzieciom połączyć zabawę z nauką.
Jak zapisać dziecko na zajęcia w głogowskich filiach biblioteki
Od 7 do 11 lipca Filia nr 1 przy ul. Budowlanych 10 organizuje kolejne spotkania pod hasłem „Kreatywne wakacje z biblioteką”. Zajęcia odbywają się codziennie od godziny 9.00 do 11.00 i obejmują m.in. tworzenie ozdób z masy solnej, prace plastyczne z bibuły czy projektowanie wymarzonego ogrodu.
Dzieci można zapisywać zarówno telefonicznie, jak i osobiście w wybranej filii. Numer telefonu do Filii nr 2 to 76 726 56 24, a do Filii nr 1 – 76 726 56 37. Co ważne, rodzice mają możliwość zgłoszenia swoich pociech na pojedyncze zajęcia według zainteresowań.
Wg inf z: Urząd Miasta w Głogowie
Autor: krystian