Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Głogów

20 – letnia głogowianka została zatrzymana przez policjantów z Wydziału Kryminalnego w związku z kradzieżami sklepowymi. Kobieta w trakcie swoich „odwiedzin” w sklepach na terenie Głogowa okradła je na kwotę 2157 złotych.

20 – latka, w swoim działaniu przestępczym wykazała szczególnie lekceważący stosunek do norm społecznych i prawa. Podejrzana wchodząc do sklepu i nie tyko kradła kosmetyki i inne artykuły ale również wypijała napoje i zjadała produkty spożywcze, które wpadły jej w ręce. Przyłapana na kradzieżach przez personel sklepów, wychodziła twierdząc, że idzie po kartę płatnicza aby uregulować zapłatę. Do sklepu już nie wracała.


Policjanci udowodnili jej co najmniej pięć kradzieży sklepowych jakich dopuściła się na przełomie stycznia i lutego br. na łączną kwotę 2157 złotych.


Kobieta usłyszała zarzuty dopuszczenia się kradzieży i uczynienia sobie z procederu stałego źródła dochodu. Grozi jaj kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.


Oficer prasowy
Komendanta Powiatowego Policji w Głogowie
podinsp. Bogdan Kaleta
tel. 604 904 452

 

 

Powiązane wiadomości


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.