Uwaga kierowcy. Jak informuje inwestor oraz wykonawca, od 11 marca 2019 roku, w związku z robotami drogowymi i remontem drogi 292 w miejscowości Brzeg Głogowski, nastąpi zmiana w organizacji ruchu. Ruch kołowy na drodze będzie możliwy tylko w kierunku Bytomia Odrzańskiego. Jadący w kierunku Głogowa, przed Brzegiem Głogowskim, muszą kierować się drogą przez miejscowość Kromolin. Przejazd przez Brzeg Głogowski w kierunku Głogowa zostaje zamknięty.

Na czas prac remontowych zostanie zamknięty,  jeden z pasów ruchu drogowego. Kierowcy jadący w kierunku Bytomia Odrzańskiego,  poruszają się dotychczasową trasą nr 292. W związku z wyłączeniem pasa ruchu, pojazdy jadące w kierunku Głogowa, kierowane będą objazdem przez Kromolin. O wszystkich zmianach w organizacji ruchu,  informuje stosowne oznakowanie. 

 

Kierowców prosimy o wzmożoną uwagę w trakcie jazdy oraz o bezwzględne stosowanie się do, znaków i sygnałów i poleceń służb porządkowych oraz cierpliwość i wzajemną wyrozumiałość.

 

Oficer prasowy
Komendanta Powiatowego Policji w Głogowie
podinsp. Bogdan Kaleta
tel. 604 904 452

 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.