Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Głogów

Do groźnego wypadku drogowego doszło w nocy 7 października, na drodze 292 w rejonie miejscowości Słone. Kierujący samochodem bmw, prawdopodobnie jadąc z nadmierną prędkością, stracił panowanie na łuku drogi i uderzył w bok jadącego z przeciwnego kierunku seata. Jego pojazd wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Kierowca i pasażer bmw, z licznymi obrażeniami , zostali przewiezieni do szpitala. 23 – letni kierowca bmw, był pod wpływem alkoholu.

7 października w późnych godzinach nocnych, około 23:15, kierujący bmw, 23 – letni mieszkaniec gminy Gaworzyce, na łuku drogi, prawdopodobnie poruszając się nadmierną prędkością, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bok jadącego z przeciwnego kierunku pojazdu. Bmw wypadło z drogi i uderzyło w drzewo. Pojazd praktycznie rozpadł się na części. Na jezdni pozostał silni, który wypadł z auta oraz elementy przedniego zawieszenia wraz z kołami. Reszta pojazdu znajdowała się kilkanaście metrów od drogi.


W wyniku wypadku, dwie osoby: kierujący samochodem 23 – latek oraz jego 17 – letni pasażer, mieszkaniec Głogowa, zostali przewiezieni do szpitala. Obydwaj odnieśli obrażenia w postaci złamań. Kierowca seata szczęśliwie wyszedł ze zdarzenia  bez szwanku.


Przyczyny i przebieg wypadku są ustalane przez policjantów. Jednak już w trakcie wstępnych czynności, policjanci ustalili, że kierujący bmw, był pod wpływem alkoholu. Policjanci pobrali jego krew do dalszych badań.


Oficer prasowy
Komendanta Powiatowego Policji w Głogowie
podinsp. Bogdan Kaleta
tel. 604 904 452

 

 

Powiązane wiadomości