Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Głogów

Głogowscy kryminalni zatrzymali 18 – latka podejrzanego o kradzież rowerów. Podejrzany obserwował wcześniej miejsca, z których dokonywał kradzieży. Wartość skradzionego mienia to blisko 3 000 złotych. Za popełnione czyny grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci Wydziału Kryminalnego realizując sprawy kryminalne dokonali ustalenia i zatrzymania mężczyzny, który podejrzany jest o kradzież czterech rowerów z terenu Głogowa.

 

Jak się okazało 18 - latek ma na swoim koncie kradzieże rowerów, które miały miejsce na początku w sierpniu i we wrześniu br. Podejrzany stwierdzi, ze rowery zostały sprzedane nieznanym m osobom za ułamek ich wartości. Straty oszacowano to kwotę blisko 3 000 złotych. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Informujemy i przypominamy,  że wszystkie osoby nabywające jakikolwiek sprzęt lub towar, którego niska cena może wskazywać na pochodzenie z przestępstwa, naraża się na odpowiedzialność karną jako paser, zaś nabyty towar zostanie zwrócony prawowitemu właścicielowi.

 

Oficer prasowy
Komendanta Powiatowego Policji w Głogowie
podinsp. Bogdan Kaleta
tel. 604 904 452