Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Głogów

Głogowscy policjanci zatrzymali 30 – latka podejrzanego o kradzież rowerów. Mężczyzna włamał się do piwnicy skąd ukradł dwa rowery o łącznej wartości ponad 13 000 zł. Podczas przeszukania policjanci odzyskali skradzione przedmioty. Za popełnione czyny grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci Wydziału Kryminalnego realizując sprawy kryminalne dokonali ustalenia i zatrzymania mężczyzny, który podejrzany jest o włamanie do piwnic i kradzież dwóch rowerów o łącznej wartości ponad 13 000 zł. To mieszkaniec Głogowa w wieku 30 lat, który ma już na swoim koncie inne kradzieże. Policjanci w trakcie przeszukania mieszkania ujawnili skradzione rowery oraz inne przedmioty pochodzące z kradzieży. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.  Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. Policja złożyła wniosek do prokuratury o tymczasowe aresztowanie sprawcy włamań.

Informujemy i przypominamy,  że wszystkie osoby nabywające jakikolwiek sprzęt lub towar, którego niska cena może wskazywać na pochodzenie z przestępstwa, naraża się na odpowiedzialność karną jako paser, zaś nabyty towar zostanie zwrócony prawowitemu właścicielowi.

 

 

 

st.asp. Łukasz Szuwikowski

tel. 604 904 452