Policja Głogów: KOLEJNE SPOTKANIE DLA SENIORÓW JUŻ 7 CZERWCA

1 min czytania

Głogowscy policjanci zapraszają seniorów na kolejne spotkanie on-line, które odbędzie się 7 czerwca 2021 roku o godzinie 9.00, w serwisie YOUTUBE na profilu Komendy Powiatowej Policji w Głogowie, pod linkiem: https://youtu.be/lXU5PNxpQVw

Ideą programu są cykliczne spotkania on-line funkcjonariuszy z seniorami z terenu całego województwa dolnośląskiego, które odbywać się będą w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca w godzinach 9.00-9.30, jednocześnie w 26 jednostkach Policji.

Celem tych działań jest przede wszystkim kontakt Policji z seniorami i uwrażliwienie społeczeństwa na sytuacje, w których osoby stają się ofiarami przestępstwa. Uświadomienie, co jest powodem takiego stanu rzeczy i wskazanie, jak można zatrzymać ten proces. Spotkania te mają na celu zapoznanie starszych osób ze skutecznymi metodami zapobiegania negatywnym zjawiskom, takim jak oszustwa, kradzieże czy rozboje oraz podniesienie ich świadomości z zakresu własnego bezpieczeństwa.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z głogowskimi policjantami już i zaproszonym gościem Panem Wacławem Mazur z Oddziału Statystycznego w Legnicy 7 czerwca 2021 roku, w godzinach 9.00-9.30 w serwisie YOUTUBE na profilu Komendy Powiatowej Policji w Głogowie:

st.asp. Łukasz Szuwikowski

Komenda Powiatowa Policji w Głogowie,

glogow.policja.gov.pl/dgl/aktualnosci/bieza/36812,KOLEJNE-SPOTKANIE-DLA-SENIOROW-JUZ-7-CZERWCA.html

Autor: krystian