Kiermasz książki przeczytanej w Głogowie (Filia nr 1) 17–19 września — tanie okazje

Szukasz tanich książek z duszą? Filia nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Głogowie zaprasza na trzydniowy Jesienny Kiermasz Książki Przeczytanej — półki pełne tytułów, ceny przyjazne portfelowi i okazja, by wymienić przeczytane tomy na nowe literackie odkrycia.
- Przyjdź do Filii nr 1 MBP w Głogowie i znajdź swoje czytelnicze skarby
- Wpadnij w godzinach pracy biblioteki i nie przepłać za kolejną lekturę
Przyjdź do Filii nr 1 MBP w Głogowie i znajdź swoje czytelnicze skarby
Miejska Biblioteka Publiczna w Głogowie organizuje kolejną edycję Kiermaszu Książki Przeczytanej. Wydarzenie odbędzie się we wrześniu w Filii nr 1 MBP, mieszczącej się przy ul. Budowlanych 10. Na stoiskach będzie można kupić używane książki reprezentujące różne gatunki literackie.
Kiermasz trwa trzy dni: od 17 do 19 września. Godziny otwarcia dla odwiedzających to 9:00-17:00 każdego dnia.
Wpadnij w godzinach pracy biblioteki i nie przepłać za kolejną lekturę
Organizatorzy zachęcają zarówno zapalonych czytelników, jak i tych, którzy szukają niedrogich prezentów z duszą. Wydarzenie ma charakter otwarty — można przyjść w godzinach pracy biblioteki i przejrzeć oferowane tytuły.
– Drodzy Czytelnicy, jeśli półki w Waszych domach uginają się od przeczytanych już tomów, a dusza podpowiada: „czas na coś nowego!”– mamy dla Was świetną okazję. To wydarzenie: dla moli książkowych, dla tych, którzy lubią czytać, ale niekoniecznie wydawać fortunę, dla poszukiwaczy prezentów z duszą. Wpadnijcie w godzinach pracy biblioteki – gwarantujemy stoiska pełne literackich skarbów i ceny, które nie zrujnują nawet studenckiego portfela – zapewniają organizatorzy.
Adres wydarzenia: Filia nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej, ul. Budowlanych 10, Głogów. Zarezerwuj czas w kalendarzu na 17-19 września w godzinach 9:00-17:00 i zabierz ze sobą chęć do czytania oraz płócienną torbę na nowo odkryte tytuły.
Na podst. UM Głogów
Ostatnie Artykuły

Strefa dla Biznesu – przedsiębiorcy z Głogowa spotkają się w starostwie

Nowe boisko w SP 2. Prezydent obiecuje kolejne zmiany

Głogowska biblioteka uczy dzieci sztuki pięknego pisma - kaligrafia wraca do łask

Biblioterapia w głogowskiej bibliotece - jak książki uczą dzieci empatii i pomagają zwalczać prześladowanie

Potrójny jubileusz w Görlitz - głogowscy muzealnicy na wielkim święcie sąsiadów

240 młodych głogowian zbadanych w akcji “Stop nowotworom u dzieci”. Zapisz dziecko już w czerwcu

Plakat z przeszłości - czyli jak Głogów świętował Dzień Dziecka, zanim pojawił się Facebook
![[PIŁKA NOŻNA] Betclic 1. liga – finał baraży: Wieczysta Kraków – Chrobry Głogów 2:1. Gospodarze z historycznym awansem do Ekstraklasy](/images/mecz/thumbnails/wieczysta-krakow-chrobry-glogow-31052026-21.webp)
[PIŁKA NOŻNA] Betclic 1. liga – finał baraży: Wieczysta Kraków – Chrobry Głogów 2:1. Gospodarze z historycznym awansem do Ekstraklasy

Szpital w Głogowie zmienia nazwę. Miasto i powiat stawiają na rozwój

Głogów świętuje nad Odrą. Rusza weekend z Festiwalem Nadodrzańskim

Strefa kibica na Dniach Głogowa – Chrobry zagra o awans w finale

Chrobry w finale po karnych. Głogów przeżył wieczór pełen nerwów

Od jezuickiego internatu do II LO. Ten gmach pamięta kilka epok

Od 3 czerwca kaski dla dzieci - nowe zasady na rowerach i hulajnogach
Przydatne dane teleadresowe
- Urząd Gminy Jerzmanowa - kontakt, godziny, wydziały i e-usługi
- ZUS Inspektorat w Głogowie - kontakt, godziny, e-usługi i dostępność
- Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kotli - kontakt, godziny, świadczenia
- Powiatowy Środowiskowy Dom Samopomocy w Głogowie - kontakt, oferta i zasady korzystania
- Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie - kontakt, kasy biletowe, warsztaty i dojazd
- GOPS Żukowice - kontakt, godziny, świadczenia i pomoc dla mieszkańców Nielubi
