W dniach 24-27 lipca zawodnicy Głogowskiego Towarzystwa Tenisowego z sukcesami wystartowali w Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym w Gorzowie Wielkopolskim.

W młodszej kategorii do lat 12 klub reprezentował Adam Łukasiewicz, który zdobył trzecie miejsce w singlu i trzecie miejsce w deblu. Na podium stanął również Michał Nadała, który w starszej kategorii wiekowej do lat 14, wywalczył trzecie miejsce w singlu i pierwsze miejsce w deblu.

-Dla Michała był to udany początek wakacji. Trzy tygodnie wcześniej w Pabianicach zajął drugie miejsce zarówno w singlu jak i w deblu, a dwa tygodnie temu na turnieju w Pobiedziskach osiągnął ćwierćfinał singla i zdobył srebro w deblu – mówi Andrzej Kulhawik, prezes GTT.

-Czołowi zawodnicy GTT pną się do góry na listach PZT . Ciężka a praca chłopców i trenerów (Macieja Kulhawika i Jarosława Blidy) nie idzie na marne. Brawo – dodaje prezes.

Źródło: Głogowskie Towarzystwo Tenisowe.