Prezydent Głogowa Rafael Rokaszewicz, Miejskie Centrum Wspierania Rodziny oraz z Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych zaprasza kobiety w ciąży zamieszkujące na terenie Gminy Miejskiej Głogów do udziału w konkursie „9 miesięcy pełnych miłości”.

Zadaniem konkursowym jest zrobienie zdjęcia z dłońmi ułożonymi w kształcie serca na ciążowym brzuszku i opisaniu dlaczego wybieram „9 miesięcy bez alkoholu”.

Do wygrania są atrakcyjne nagrody!

I i II miejsce- sesja zdjęciowa, III miejsce- bon do głogowskiej cukierni o wartości 100zł. Kobiety będą mogły same zdecydować czy chcą uczestniczyć w sesji ciążowej, noworodkowej czy też rodzinnej.

Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.mcwr.glogow.pl oraz w siedzibie Miejskiego Centrum Wspierania Rodziny w Głogowie, ul. Folwarczna 7. Zdjęcie w formie cyfrowej, w formacie JPG należy wysłać mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wraz z wypełnionym formularzem, lub złożyć je w formie papierowej w siedzibie Centrum.

Zgłoszenia składać i przesyłać można do 29 października 2021 roku. Konkurs jest realizowany w ramach ogólnopolskiej kampanii „Ciąża bez alkoholu” i ma na celu zwiększenie liczby kobiet, które deklarują zachowanie abstynencji w czasie ciąży oraz upowszechnienie wiedzy o szkodliwych skutkach picia alkoholu podczas ciąży z uwzględnieniem Spektrum Płodowych Zaburzeń Alkoholowych (FASD).

Nadesłane przez: Miejskie Centrum Wspierania Rodziny w Głogowie.

Podziel się tym wpisem: