Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w naszym nowym charytatywnym wydarzeniu. Tym razem pokażemy Wam magiczny świat emocji spektaklu ,,FeeLand”, autorstwa naszych wolontariuszy w reżyserii Michała Bulera i Dacjana Hebdy.

informują Skuteczni Wolontariusze.

Premiera odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 25 września o godzinie 18:00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie.

Zebrane podczas akcji pieniądze wesprą dwie dziewczynki: Amelkę Antczak i Marysię Osińską. Zachęcamy do śledzenia wydarzenia na Facebook’u Skutecznych Wolontariuszy.

Link do zapisów: https://forms.gle/KqtyxDNWpzeVje9aA

„Skuteczni Wolontariusze” o spektaklu:

„FeeLand” to autorski spektakl, który łączy w sobie grę aktorską, śpiew oraz taniec. Bohaterowie tego spektaklu to emocje oraz ludzie, na których te emocje oddziałują. Opowiada o trudach z jakimi zmagają się ludzie, a młodszym odbiorcom pomaga zrozumieć, jak działają emocje i jak sobie z nimi radzić. Spektakl oferuje niejeden morał, a fabuła zbudowana jest w taki sposób, iż spodoba się każdej publice – od najmłodszych widzów po osoby dorosłe. „FeeLand” zapewni widzowi masę śmiechu, ale także nakłoni do refleksji nad samym sobą. Pomoże również zrozumieć, że w naszych sercach jest miejsce dla każdej emocji i każdego uczucia i to od nas zależy co zrobimy z tym co nam w duszy gra.

Podziel się tym wpisem: