1 czerwca 2023 roku rusza kolejny nabór wniosków do Dolnośląskiego Funduszu Małych Inicjatyw – programu dla grup nieformalnych i samopomocowych oraz młodych organizacji pozarządowych z Dolnego Śląska!

Możecie skorzystać z mikrodotacji lub wsparcia, jeśli:

  • tworzycie grupę nieformalną, która składa się z minimum trzech pełnoletnich osób, wszyscy mieszkacie na terenie Dolnego Śląska oraz chcecie wspólnie realizować działania w sferze pożytku publicznego dla społeczności lokalnej w województwie dolnośląskim,
  • tworzycie grupę samopomocową, która składa się z minimum trzech pełnoletnich osób, wszyscy mieszkacie na terenie Dolnego Śląska i Wasze działania skierowane są na rozwiązywanie problemów oraz zmianę warunków życia członków grupy,
  • działacie w młodej organizacji pozarządowej, która została wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego lub właściwego rejestru, nie wcześniej niż 60 miesięcy przed dniem złożenia wniosku o dotację, ma siedzibę na terenie Dolnego Śląska oraz osiąga roczny przychód nie przekraczający kwoty 30 tys. zł? (roczny przychód za poprzedni zakończony rok obrotowy funkcjonowania).

Opiszcie swój pomysł i złóżcie wniosek w naborze do Programu Dolnośląski Fundusz Małych Inicjatyw! Kwota wnioskowanej mikrodotacji lub wsparcia realizacji lokalnych przedsięwzięć może wynosić minimalnie 8 000,00 zł, a maksymalnie 10 000,00 zł.

Termin naboru: 1-15 czerwca 2023 roku

Wniosek można złożyć wyłącznie poprzez generator dostępny na stronie: www.generator.maleinicjatywy.pl

W naborze wsparcie finansowe i merytoryczne otrzyma minimum 30 młodych organizacji pozarządowych i 15 grup nieformalnych/samopomocowych z Dolnego Śląska. Kwota alokacji wynosi 450 000,00 zł.

UWAGA! W naborze obowiązuje limit liczby składanych wniosków, który wynosi w sumie 180! Liczy się kolejność składnych wniosków – do wyczerpania limitów w każdej ze ścieżek, w tym: 90 dla młodych organizacji pozarządowych oraz 90 dla grup nieformalnych i samopomocowych.

Publikacja listy rankingowej: 19 lipca 2023 roku

Zwycięskie projekty będą realizowane od 1 sierpnia 2023 roku do 19 listopada 2023 roku.

źródło: www.maleinicjatywy.pl

Podziel się tym wpisem: