Stowarzyszenie Przyjaciół Muzeum i Historii Miasta Głogowa zaprasza do Muzeum Archeologiczno-Historycznego na kolejny koncert z cyklu „Bardowie Pod Wieżą”. Tym razem w gościnnych murach MAH wystąpi legenda studenckiego i turystycznego grania – Leszek Kopeć.

Artystę, który przyjął zaproszenie, by zaprezentować się pod wieżą głogowskiego zamku, spotkać można na wszystkich najważniejszych w kraju festiwalach piosenki studenckiej, poetyckiej lub turystycznej. Gości na nich bądź to jako wykonawca, bądź jako dziennikarz. Leszek Kopeć od wielu lat jest bowiem gospodarzem audycji „Muzyczna cyganeria” nadawanej na antenie Polskiego Radia Wrocław.

informuje Maciej Iżycki w głogowskiego muzeum.

Leszek Kopeć jest autorem tekstów, kompozytorem i radiowcem. Wystąpi w Głogowie w czwartek, 1 czerwca. Koncert odbędzie się tradycyjnie już w Muzeum Archeologiczno-Historycznym w Głogowie. Rozpocznie się o godzinie 19.00. Wstęp wolny.

Organizatorem cyklu „Bardowie Pod Wieżą” jest Stowarzyszenie Przyjaciół Muzeum i Historii Miasta Głogowa, wspierane przez MAH i Miejski Ośrodek Kultury. Finansowo projekt wspomogła Gmina Miejska Głogów.

Źródło: Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Głogowie

Podziel się tym wpisem: