W sobotę, 21 października, liczna grupa Głogowskiego Klubu Judo wystartowała w Zawodach o Puchar Burmistrza Trzciela. Dla większości zawodników był to pierwszy start w ich karierze.

W klasyfikacji drużynowej GKJ zajął 3. miejsce. Indywidualnie wyniki prezentują się następująco:

12 złotych medali zdobyli: Filip Walkowiak, Jan Książkiewicz, Marcelina Listwan, Weronika Książkiewicz, Aleksandra Fidzińska, Wojciech Różycki, Filip Juras, Szymon Grudzień, Michał Malinowski, Maria Piątkowska, Jan Łukawski, Oliwier Szymczak.

13 srebrnych medali zdobyli: Franciszek Mania, Natan Fedorowicz, Wiktor Gajdemski, Julia Sochacka, Gabrysia Szymkowiak, Izabela Dawidowska, Hanna Rembowska, Zuzanna Czechowska, Mikołaj Słowiński, Maria Fidzińska, Pola Wróblewska, Bartosz Olszewski, Julian Juras.

7 brązowych medali zdobyli: Laura Kosmala, Kajetan Kwaśnik, Alicja Szymkowiak, Antoni Dominiak, Laura Łukawska, Paweł Gettner, Filip Bartosik.

Podczas turnieju dwóch najstarszych zawodników klubu Bartosz i Szymon Grudzień pierwszy raz spróbowali swoich sił w sędziowaniu.

Głogowski Klub Judo zaprasza wszystkie chętne dzieci na zajęcia do Szkoły Podstawowej nr 14 w Głogowie oraz Hali Szkoły Podstawowej w Białołęce.