Głogowski Klub Judo zanotował owocny start w turnieju o Puchar Burmistrza Sławy. Głogowscy judocy przywieźli ze sobą worek medali i puchar za 1. miejsce drużynowe. Wielkie brawa i gratulacje dla tych małych, a zarazem wielkim wojowników!

🥋Wiktor Gajdemski

Natomiast w Pucharze Dolnego Śląska, który odbył się 18 listopada w Trzebnicy, zawodnicy GKJ pokazali się z również z dobrej strony.

Mark Yankowski po bardzo dobrych i mocnych walkach uplasował się na drugim miejscu na podium. Maria Piątkowska musiała uznać wyższość swojej przeciwniczki i zdobyła srebrny krążek.

Filip Juras po bardzo dobrej i mocnej walce z reprezentantem Gruzji, zajął 9. miejsce w lokacje 19 osobowej. Dominik Martyniak startował w tej samej kategorii wagowej co Filip – wolny los i wygrana walka na jego koncie, kolejno przegrana – ulokowała go w repasażach, tam niestety również przegrana.