UM Głogów: Zimowy Plener Fotograficzny – wernisaż wystawy
Zapraszamy na wernisaż pełen smaków i linii w sercu Głogowa! Odkryj z nami fotograficzne ujęcia miasta, które rozbudzą Twoje zmysły.
  • Spotkanie z autorami wyjątkowych fotografii z Głogowa
  • Prezentacja prac z zimowego pleneru
  • Wymiana doświadczeń z uczestnikami wydarzenia
  • „LINIE-WNĘTRZA-SMAKOŁYKI” - tytuł wystawy w Centrum Kultury
  • Wernisaż odbędzie się 14 lutego o 17.30

Lokalni artyści i miłośnicy fotografii mieli okazję uwiecznić piękno zimowej starówki oraz kolorystyki i detale miejskich wnętrz. To właśnie ich prace będziemy mogli podziwiać wkrótce na wystawie w Centrum Kultury. Wystawa ta to nie tylko okazja do zobaczenia Głogowa z innej perspektywy, ale i moment na spotkanie z ludźmi, którzy te kadry uchwycili.

Wernisaż, który odbędzie się w połowie lutego, to świetna okazja do spotkania z osobami, które dzielą pasję do fotografii. Będzie to czas na wymianę poglądów i doświadczeń, a także na dyskusje o technikach fotografowania i inspiracjach. Nie lada gratką będzie możliwość porozmawiania z twórcami na temat ich podejścia do sztuki oraz metody pracy nad zdjęciami.

Wystawa „LINIE-WNĘTRZA-SMAKOŁYKI” to tytuł, który zaintryguje każdego miłośnika sztuki i dobrego smaku. To połączenie estetycznych linii architektury z bogactwem barw i detali wnętrz, a także przedstawienie smakołyków, które z pewnością pobudzą apetyt każdego odwiedzającego. Zapraszamy do wspólnego celebrowania miłości do fotografii i piękna naszego miasta.


Wg inf z: UM Głogów