Młodzi tenisiści z Głogowa na podium w Zielonej Górze i Lubinie
Młodzi tenisiści z naszego regionu znowu dali o sobie znać, osiągając znakomite wyniki na turniejach w Zielonej Górze i Lubinie. Michał Maciejewski oraz Korner Malczewski pokazali, że Głogowskie Towarzystwo Tenisowe ma powody do dumy.
  1. Michał Maciejewski wygrał turniej do lat 10 w Lubinie.
  2. Korner Malczewski zdobył trzecie miejsce w Zielonej Górze w kategorii do lat 9.
  3. Obaj zawodnicy reprezentowali Głogowskie Towarzystwo Tenisowe.

Głogowskie Towarzystwo Tenisowe ma powody do dumy dzięki sukcesom swoich młodych zawodników. Michał Maciejewski, startując w turnieju do lat 10 w Lubinie, pokonał 19 innych uczestników, zdobywając pierwsze miejsce. Jest to kolejny dowód na jego rosnące umiejętności i determinację na korcie.

Równie dobrze spisał się Korner Malczewski, który w turnieju punktowanym Tenis 10 w Zielonej Górze zajął trzecie miejsce w kategorii do lat 9. Dzięki jego osiągnięciu, Głogowskie Towarzystwo Tenisowe znów może pochwalić się sukcesami na arenie lokalnej.

Zawodnicy Głogowskiego Towarzystwa Tenisowego nie po raz pierwszy pokazali, że są w stanie rywalizować na wysokim poziomie w różnych miastach. Ich sukcesy cieszą zarówno trenerów, jak i lokalną społeczność, która z dumą śledzi ich postępy.

Warto podkreślić, że takie osiągnięcia nie tylko podnoszą prestiż klubu, ale również inspirują innych młodych sportowców do ciężkiej pracy i rozwijania swoich talentów. Michał i Korner są doskonałymi przykładami, jak pasja i zaangażowanie mogą prowadzić do wielkich sukcesów.

Wg inf z: UM Głogów