Rozstrzygnięcie powiatowego konkursu literacko – plastycznego pn.: „Kocia magia” odbędzie się 26 lutego 2019 r. o godz. 10:00 w Dziale Dziecięco – Młodzieżowym w bibliotece przy ul. Jedności Robotniczej 15, w dwóch kategoriach wiekowych klasy I- III oraz klasy IV – VIII. Konkurs jest połączony ze zbiórką karmy dla zwierząt, która powędruje do głogowskiego schroniska dla zwierząt. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za hojność i w imieniu wszystkich psów i kotów mówimy: Dziękuję Ci przyjacielu!
Konkurs jest organizowany w związku z obchodami Światowego Dnia Kota 17 lutego 2019 r. i niesieniem pomocy wolno żyjącym i bezdomnym zwierzętom, które miały kiedyś dom, ale go straciły i teraz mieszkają w naszym schronisku!


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.