Drużyna Młodzików KS SPR Chrobry S.A. zajęła I miejsce w turnieju Finałów Pucharu ZPRP Młodzików i tym samym uzyskała awans do 1/8 Finałów.

Trzy zwycięskie mecze – w tym jeden po rzutach karnych z Gwardią Opole. Młodzicy KS SPR Chrobrego Głogów awansowali do 1/8 Pucharu ZPRP. Awans z turnieju wywalczyli również młodzi szczypiorniści MKS-u Piotrkowianin Piotrków Trybunalski.

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:

1. KS SPR Chrobry Głogów
  2. MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
  3. Gwardia Opole
  4. SPR Pogoń 1945 Zabrze

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Kamil Sznajder (Chrobry), bramkarzem Marcel Ziemiak (Chrobry) a strzelcem Jakub Wójtowicz (Piotrkowianin), który rzucił w tym turnieju w sumie 32 bramki. Najlepszymi zawodnikami drużyn wyłoniono: Błażej Janczura (Gwardia), Franciszek Jurczenia (Piotrkowianin), Marcel Łakomski (Pogoń), Alex Gałązkowski (Chrobry). Nagrodzeni zostali również trenerzy.

Nadesłane przez: KS SPR Chrobry S.A. Zdjęcia: M. Komperda