Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Głogów

Już 9 października ponad 20-osobowa grupa dzieci i młodzieży – uczestników Trenera Osiedlowego Chrobry Głogów – weźmie udział w meczu eliminacji mistrzostw świata reprezentacji Polski
z San Marino!

Piłkarskie rozgrywki Ligi Osiedlowej Chrobrego Głogów, prowadzonej
w ramach finansowanego przez Gminę Miejską Głogów projektu Trener Osiedlowy Chrobry Głogów, jeszcze trwają, ale liderzy już zapewnili sobie mistrzowskie tytuły. W młodszej kategorii U-12 zwycięstwo przypadło drużynie Niepokonani SP8, natomiast kategorię U-16 wygrali zawodnicy Parkowców SP7. Dla nich główną nagrodą jest wyjazd na mecz reprezentacji Polski.

Za wsparcie w ten sposób prowadzonych przez klub Chrobry Głogów projektów – Trenera Osiedlowego i Ligi Osiedlowej – dziękujemy Polskiemu Związkowi Piłki Nożnej i 1 Lidze.

Ostatnie rozstrzygnięcia w trwającej Lidze Osiedlowej Chrobrego Głogów można sprawdzić na www.trenerosiedlowy.glogow.org. Tydzień po jej ostatnich meczach, w środę 6 października na klubowych obiektach odbędzie się V edycja turnieju Z Boiska Na Stadion z udziałem uczestników Ligi Osiedlowej Chrobrego Głogów i innych osób uczęszczających na zajęcia Trenera Osiedlowego Chrobry Głogów, podczas której odbędzie się też podsumowanie piłkarskich rozgrywek i wręczenie nagród.

źródło i zdjęcia: Chrobry Głogów S.A.

Podziel się tym wpisem: