5 grudnia o godz. 17:00 pod Ratuszem odbędzie się koncert charytatywny „Kolędy dla…”. W tym roku to urzędnicy będą śpiewać najpiękniejsze polskie kolędy. I zaśpiewają je dla Jasia Walosa.

Wczoraj odbyły się próby kolęd. Wszyscy bardzo dobrze sobie poradzili z zadaniem. Jak im poszło na próbie możecie zobaczyć TUTAJ – nagraliśmy dla Was fragmenty z ich prób.

Kto zaśpiewa dla Jasia?
Urzędnicy Urzędu Miejskiego w Głogowie, Urzędnicy Gminy Pęcław, Pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy, Radni Rady Miejskiej w Głogowie, Radni Młodzieżowej Rady Miasta Głogowa, Urzędnicy Gminy Kotla, urzędnicy Starostwa Powiatowego w Głogowie.

Koncert rozpocznie się kolędą w wykonaniu służb mundurowych: strażaków, ratowników, policjantów, żołnierzy, służby więziennej i nadleśnictwa.

Poczujcie magię świąt śpiewając razem z urzędnikami! Przyjdźcie na Rynek w niedzielę 5 grudnia i pomóżcie Jasiowi Walosowi.

O przygotowanie wokalne dba Studio Talentów MOK w Głogowie. Zbiórkę prowadzi Stowarzyszenie Otwarte Drzwi. Patronat medialny koncertu – Radio Elka. Koncert pod patronatem prezydenta Głogowa Rafaela Rokaszewicza.

Zdjęcia: M. Dytwińska-Gawrońska. Grafika: K. Brzezińska

Podziel się tym wpisem: