Policjanci Wydziału Prewencji zatrzymali dwóch 16 – letnich mieszkańców Głogowa, będących w stanie nietrzeźwości, którzy dokonali pobicia 19- letniego głogowianina. W wyniku zadawanych ciosów jeden z chłopców dokonał uszkodzenia okularów pokrzywdzonemu o wartości 700 zł. Za dokonane przestępstwo nieletni odpowiedzą przed Sądem Rejonowym w Głogowie , Wydział Rodzinny i Nieletnich.

Zdarzenie miało miejsce na terenie Głogowa. 16- letni głogowianin będąc w stanie nietrzeźwości, zadał 19- letniemu mieszkańcowi Głogowa uderzenie pięścią w twarz, naruszając jego nietykalność cielesną. Następnie drugi z 16- latków, również będący w stanie nietrzeźwości, zadawał uderzenia pięścią w twarz, powodując u pokrzywdzonego obrażenia ciała w postaci opuchlizny i otarcia naskórka prawego policzka, skutkujące rozstrojem zdrowia. Jednocześnie spowodował uszkodzenie okularów 19- latka o wartości 700 zł.

Nieletni zostali zatrzymani przez policjantów Wydziału Prewencji. Za dokonane przestępstwo odpowiedzą przed Sądem Rejonowym w Głogowie, Wydział Rodzinny i Nieletnich.

 

p.o. oficera prasowego

Komendanta Powiatowego Policji w Głogowie

sierż. szt. Emilia Reguła

tel. 604 904 452