Nocny Turniej Deblowy Panów i Pań

W grupie Pań turniej wygrała Smogulecka Adrianna wraz Krzemień Sabina, drugie miejsce zdobyły Brożyna Danuta i Namejko Kinga, trzecie Ławrowska Danuta i Zarubajko Magdalena.

W grupie panów – turniej wygrali para Bilski Łukasz oraz Karbownik Grzegorz, drugie miejsce Drowski Łukasz i Bajer Mariusz, trzecie miejsce zajęli Juskowiak Piotr i Nowicki Marcin.

Wszystkie zawodniczki i zawodnicy od pierwszego do trzeciego miejsca otrzymali puchary oraz drobne upominki. Kierownikiem był Skołozdrzy Wojtek.

Turniej Międzyszkolny wyłonił najlepsze drużyny.

W niedzielę odbył się także turniej międzyszkolny, który wyłonił mistrzów Głogowa. Zawody rozegrano w trzech kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe klasy IV-VI, szkoły podstawowe klasy VII-VIII, szkoły ponadpodstawowe. Odpowiedzialnym za Turniej byli członkowie Zarządu GTT- Jarosław Blida oraz Arkadiusz Kaczor.

Jesteśmy zadowoleni, że tak dużo szkół przybyło na zawody i gratulujemy wszystkim drużynom. Najlepsze drużyny otrzymały pamiątkowe puchary, dyplomy oraz słodki poczęstunek. Zdobyte puchary powędrują do gablot Szkolnych.

mówi Andrzej Kulhawik, prezes Głogowskiego Towarzystwa Tenisowego.

Ostateczne wyniki po rozegranym turnieju:

Szkoły podstawowe klasy IV-VI

1 miejsce SP –7,,I’’ (Najgebauer Aleksander, Zajkowski Mateusz )

2 miejsce SP – 2 ( Trochanowski Tomasz, Trochanowski Karol )

3 miejsce SP – 3 ,,II’’ ( Szczepanowski Marcin , Jagucak Konrad , Ancjgier Michał )

4 miejsce SP – 3,,I ‘’ ( Lewandowski Jakub, Walkowiak Julian )

Szkoły podstawowe klasy VII- VIII:

1 miejsce SP 14 ,,I’’ ( Adam Łukasiewicz, Mazur Damian)

2 miejsce SP 10 ( Nadała Michał , Tumiłowicz Karolina)

3 miejsce SP 14 ,,I’’ (Adamczak Stanisław, Kantarowski Antoni)

4 miejsce SP 3 (Lewandowski Mateusz, Bilski Oskar)

Szkoły ponadpodstawowe

1 miejsce ASLAN ,,I’ (Hapke Alan, Rozmus Jakub)

2 miejsce LO-1 ,,I’ (Osomański Paweł, Ciechanowski Szymon)

3 miejsce Zespół Szkół Politechnicznych ,,I’’ (Krzysztof Porębski, Rokaszewicz Michał)

4 miejsce Zespól Szkół Politechnicznych ,,II’’ (Grzegorz Porębski, Zarubajko Oskar)

Kolejny Rodzinny Turniej Deblowo – Mikstowy odbędzie się 24 września o godz.10.00.

25 września odbędzie się natomiast turniej do lat 14,16,19 lat ,,Pożegnanie Sezonu Letniego” na kortach przy ul. Wita Stwosza 1.

Źródło: Głogowskie Towarzystwo Tenisowe