Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na „Świąteczno-karnawałowy koncert Głogowskiej Rewii Graffiti”, który odbędzie się 22 stycznia o godzinie 16.00.

Bilety do nabycia od 16 stycznia w Biurze Obsługi Klienta. Koncert odbędzie się w sali widowiskowej Centrum Kultury

Po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią rewia Graffiti wraca z widowiskiem taneczno-muzycznym, tradycyjnie od wielu lat prezentowanym w okresie świąteczno-noworocznym na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Głogowie.

W programie widowiskowe i barwne choreografie i piosenki z różnych krain muzycznych, w ciekawych aranżacjach oprawione instrumentalnie przez zaproszonych i zaprzyjaźnionych z rewią muzyków. Wszystko wykonane z entuzjazmem i pasją jak to tylko rewia potrafi przez dzieci, młodzież i absolwentów Graffiti.

Podziel się tym wpisem: