Przedwiośnie
Miłośnicy sztuki w Głogowie, zbliża się wyjątkowe wydarzenie! W sercu miasta, w restauracji o artystycznej duszy, odkryjecie twórczość lokalnych artystów, której po prostu nie można przegapić.
  • Kultura wkracza do Głogowa: nadchodzi wystawa malarstwa i rzeźby.
  • Trójka wybitnych artystów prezentuje swoje dzieła: doświadczona malarka i dwóch rzeźbiarzy o unikatowym stylu.
  • Wydarzenie uświetni występ znanego muzyka z regionu.
  • Spotkanie z sztuką i szansę na nabycie wyjątkowych prac – wszystko to w gościnnych progach Pasjonata.

Chłodne lutego wieczory rozgrzeje artystyczna aura, jaka zawita do Głogowa już 9 lutego. Lokalna restauracja Pasjonata zamieni się w galerię, w której odbędzie się wyjątkowa wystawa poświęcona malarstwu i rzeźbie. To doskonała okazja, by zanurzyć się w świat kolorów i form, jakie kształtują Magdalena Hylak, malarka z Warszawy, oraz Dariusz Sagan i Janusz Owsiany, rzeźbiarze związani z Głogowem.

Uroczysty nastrój wydarzenia podkreśli występ Przemysława Bielawy, który swoją muzykalną magią sprawi, że artyści nie będą jedynymi twórcami tego wieczoru. Uczta dla ducha i ciała, ponieważ w trakcie wystawy goście będą mieli okazję nie tylko podziwiać, ale i nabyć dzieła sztuki, które mogą stać się ozdobą domowych przestrzeni lub inspiracją do własnych poszukiwań artystycznych.

Zachęcamy mieszkańców Głogowa do wzięcia udziału w tym wyjątkowym spotkaniu z kulturą. Niech ten luty stanie się miesiącem, w którym lokalna sztuka zostanie uczczona w najpiękniejszy możliwy sposób – poprzez bezpośredni kontakt z twórcami i ich dziełami. Spotkajmy się w Pasjonacie o godzinie 17:00, by wspólnie celebrować piękno, które rodzi się tuż obok nas.


Na podst. Urząd Miasta Głogów