Urząd Miasta Głogów: MCWR zaprasza na warsztaty karnawałowe
Z karnawałem nie rozstajemy się w Głogowie - czas na twórcze zabawy dla całych rodzin!
  • Bezpłatne warsztaty dla dzieci do 8 roku życia wraz z opiekunami.
  • Wydarzenie organizowane przez Miejskie Centrum Wspierania Rodziny.
  • Spotkanie warsztatowe zaplanowane na 13 lutego, o godzinie 11:00.

Karnawał to okres radosnego świętowania i rodzinnych zabaw, których w Głogowie nie może zabraknąć również w tym roku. Podczas gdy konfetti wciąż unosi się w powietrzu, Miejskie Centrum Wspierania Rodziny w Głogowie otwiera swe drzwi, aby zaprosić najmłodszych mieszkańców miasta wraz z ich opiekunami na wyjątkowe warsztaty karnawałowe. To świetna okazja, by w kreatywny sposób spędzić czas i połączyć zabawę z nauką.

Wzorem lat ubiegłych, instytucja ta staje się miejscem, gdzie twórczość spotyka się z magią karnawału. W programie przewidziano szereg aktywności, które pozwolą uczestnikom przenieść się w świat fantazji i radości. Warsztaty karnawałowe są doskonałą okazją do tego, by pod okiem doświadczonych animatorów, dzieci mogły wykazać się kreatywnością, tworząc karnawałowe maski, dekoracje czy kostiumy.

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 13 lutego, i zakłada nie tylko wspólną zabawę, ale również integrację lokalnej społeczności. Takie wydarzenia przyczyniają się do budowania silnych więzi międzypokoleniowych oraz wspierają rozwój społeczny i emocjonalny najmłodszych. Zapisy na warsztaty są zbędne, wystarczy przybyć o wyznaczonej godzinie i dać się porwać karnawałowej atmosferze.


Opierając się na: Urząd Miasta Głogów