Sportowe atrakcje dla rodzin w Głogowie - zaprasza Urząd Miasta
Już wkrótce na osiedlach w naszym mieście rusza seria wydarzeń sportowych dla całych rodzin! To doskonała okazja, aby wspólnie zadbać o zdrowie i spędzić czas na świeżym powietrzu. Sprawdźcie szczegóły i zaplanujcie udział w tej wyjątkowej akcji!

Start akcji „Mamo, Tato chcę być zdrowy. Ćwicz ze mną” na osiedlu Piastów Śląskich

Wakacyjna akcja „Mamo, Tato chcę być zdrowy. Ćwicz ze mną” rozpoczyna się już 26 czerwca. Pierwsze wydarzenie odbędzie się na osiedlu Piastów Śląskich, w Ogródku Sprawnościowym. Startujemy o godzinie 16:00. To doskonała okazja, aby wziąć udział w różnorodnych grach i zabawach, które z pewnością przypadną do gustu zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

Sportowe zabawy na osiedlu Kopernika

10 lipca akcja przeniesie się na osiedle Kopernika, gdzie w Ogródku Rodzinnym będą czekać kolejne aktywności. To miejsce, które idealnie nadaje się na rodzinny piknik, połączony z aktywnym spędzaniem czasu. Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji, które zapewnią dobrą zabawę dla całej rodziny.

Piłkarskie emocje na Placu Festynowym

31 lipca zapraszamy na Plac Festynowy, gdzie odbędzie się wydarzenie w Ogródku Piłkarskim. Dzieci będą miały okazję spróbować swoich sił w różnych konkurencjach piłkarskich, a rodzice będą mogli kibicować swoim pociechom i wspólnie cieszyć się sportowymi emocjami.

Wielki finał na Bulwarze

21 sierpnia odbędzie się wielki finał akcji na Bulwarze. To wydarzenie będzie zwieńczeniem całej serii sportowych spotkań. Organizatorzy przygotowali wyjątkowy program, pełen gier, zabaw i niespodzianek. Warto zarezerwować sobie ten dzień i wziąć udział w tej wyjątkowej imprezie.

Dlaczego warto wziąć udział?

Wydarzenia organizowane w ramach akcji „Mamo, Tato chcę być zdrowy. Ćwicz ze mną” to doskonała okazja, aby spędzić czas z rodziną na świeżym powietrzu, promując zdrowy styl życia i aktywność fizyczną. Gry i zabawy przygotowane przez organizatorów są nie tylko świetną rozrywką, ale także sposobem na wzmacnianie więzi rodzinnych i budowanie zdrowych nawyków od najmłodszych lat.

Zabierajcie swoje pociechy i dołączcie do nas! Wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny, więc nie przegapcie tej okazji. Zapiszcie daty w kalendarzu i przygotujcie się na mnóstwo radości i aktywności sportowych!


Na podst. Urząd Miasta w Głogowie