Fontanny Muzyki: Pierwszy koncert już w sobotę!
Już w tę sobotę rozpoczyna się cykl koncertów „Fontanny Muzyki”, który w tym roku skupi się na jazzowych rytmach. W Parku Słowiańskim na mieszkańców czeka seria występów, które przeniosą ich w świat swingu i dixie.

Jazzowe brzmienia w Parku Słowiańskim

W najbliższą sobotę startuje cykl koncertów „Fontanny Muzyki”, który w tym roku będzie miał wyjątkowo jazzowy charakter. Park Słowiański stanie się miejscem, gdzie mieszkańcy będą mogli delektować się brzmieniami swingu, dixie oraz znanych motywów muzycznych. Każdy z koncertów rozpocznie się o godzinie 19.00, co daje idealną okazję do spędzenia wieczoru na świeżym powietrzu przy dźwiękach muzyki na żywo.

Program koncertów pełen różnorodności

Organizatorzy zaplanowali trzy koncerty, które odbędą się w kolejne soboty lipca. Pierwszy występ, 6 lipca, to Siergiej Wowkotrub Gypsy Swing Quartet. To wyjątkowa okazja, aby posłuchać gypsy swingu, który łączy w sobie energię i wirtuozerię. Kolejny koncert, 13 lipca, to występ zespołu The Banjo Rag, który odda hołd Glennowi Millerowi w programie „Tribute To Glenn Miller”. Zakończenie cyklu nastąpi 20 lipca, kiedy to na scenie pojawi się Five O’clock Orchestra, znana z interpretacji klasycznych utworów jazzowych.

Niepowtarzalna atmosfera i muzyczne emocje

„Fontanny Muzyki” to wydarzenie, które każdego roku przyciąga licznych miłośników muzyki. Park Słowiański, z jego malowniczymi alejkami i zielenią, stanowi idealne tło dla jazzowych brzmień. Warto zarezerwować sobie te trzy lipcowe wieczory, aby w pełni cieszyć się atmosferą, jaką tworzą utalentowani muzycy. To nie tylko koncerty, ale także okazja do spotkania z sąsiadami i wspólnego spędzenia czasu w przyjemnej atmosferze.

Nie przegapcie „Fontann Muzyki” – już od najbliższej soboty Park Słowiański rozbrzmiewać będzie dźwiękami, które przeniosą nas w świat jazzu.


Wg inf z: UM Głogów