Dzień Pluszowego Misia w PP 20 radość i wspomnienia wśród maluchów

Dzień Pluszowego Misia w Głogowie dostarczył dzieciom niezapomnianych wrażeń. W Przedszkolu Publicznym nr 20 zorganizowano szereg atrakcji, które wprowadziły maluchy w świat ich ukochanych maskotek. Jak wyglądały obchody tego wyjątkowego dnia?
- Twórcze warsztaty w Przedszkolu Publicznym nr 20
- Teatrzyk dla najmłodszych
- Przytulne chwile i wspólne wspomnienia
Twórcze warsztaty w Przedszkolu Publicznym nr 20
W Głogowie, w Przedszkolu Publicznym nr 20, Dzień Pluszowego Misia rozpoczął się od fascynujących warsztatów krawieckich. Dzieci miały okazję stworzyć własne misie, co wzbudziło w nich ogromne emocje. Warsztaty poprowadziła Pracownia FURKOT, która zapewniła wszystkim uczestnikom potrzebne materiały oraz wsparcie w twórczym procesie.
Każdy przedszkolak przyniósł ze sobą swojego ulubionego pluszowego przyjaciela. To doskonała okazja, aby dzieci mogły dzielić się wspomnieniami oraz opowieściami o swoich misiach. W ten sposób, każdy maluch mógł poczuć się wyjątkowo, a atmosfera w przedszkolu była pełna radości i zaangażowania.
Teatrzyk dla najmłodszych
W trakcie dnia, nauczyciele z grupy teatralnej PP 20 przygotowali dla dzieci przedstawienie pt. Jak Miś do zimy się szykował”. To interaktywne wydarzenie przyciągnęło uwagę przedszkolaków, które z zainteresowaniem śledziły losy bohaterów. Teatrzyk to znakomity sposób na rozwijanie wyobraźni i kreatywności wśród najmłodszych.
Cały dzień w przedszkolu upłynął w tematyce misiowej”, co sprawiło, że dzieci miały możliwość uczestniczenia w różnych zajęciach. Zajęcia i zabawy w grupach były dostosowane do tematu, co dodatkowo wzmocniło wrażenia związane z tym wyjątkowym dniem.
Przytulne chwile i wspólne wspomnienia
Obchody Dnia Pluszowego Misia w Głogowie to nie tylko zabawa, ale również okazja do budowania relacji między dziećmi oraz nauczycielami. Jak podkreślają opiekunki, Pluszowy miś to najlepszy przyjaciel każdego dziecka, ukochana maskotka na dobre i złe chwile. Można go przytulić, a nawet powiedzieć mu o czymś bardzo ważnym”.
Wspólne chwile spędzone w gronie przyjaciół i nauczycieli na pewno na długo pozostaną w pamięci wszystkich uczestników. Takie wydarzenia wzmacniają więzi w społeczności przedszkolnej i tworzą niezapomniane wspomnienia, które będą towarzyszyć dzieciom przez wiele lat.
Wg inf z: Urząd Miasta w Głogowie
Ostatnie Artykuły

Głogów zapisał się w drodze Jana Cybisa. Tu zaczęła się jego artystyczna historia

Głogów szykuje dwa muzyczne finały. Chylińska i Guzior wśród gwiazd

Majówka rusza, a policja wskazuje błędy, które mogą zepsuć wyjazd

Kilkaset przedszkolaków na rynku. Święto flagi zaczęło się wcześniej

Przedszkolaki z PP 10 w Głogowie zachwyciły eko pokazem mody

Uderzył motocyklem i uciekł - 19-latek szybko trafił w ręce policji

Grill, humor i drużyny z pomysłem. Neptun szykuje pierwsze mistrzostwa

Majowe wtorki z Arte w BLOGu - cztery dokumenty i zero nudy
![[PIŁKA RĘCZNA] PGE Wybrzeże Gdańsk – KGHM Chrobry Głogów 36:34 w ORLEN Superlidze – głogowianie wrócili do gry, ale punkty zostały w Gdańsku](/images/mecz/pge-wybrzeze-gdansk-kghm-chrobry-glogow-29042026-3634-2.webp)
[PIŁKA RĘCZNA] PGE Wybrzeże Gdańsk – KGHM Chrobry Głogów 36:34 w ORLEN Superlidze – głogowianie wrócili do gry, ale punkty zostały w Gdańsku

W Jerzmanowej policjanci rozłożyli oszustwo na wnuczka na czynniki pierwsze

Nauczycielki na scenie. Dzień Ziemi zaskoczył przedszkolaki w PP 17

Majówkowy mecz w Głogowie. Chrobry staje przed kolejnym testem

Najpopularniejsze rodzaje pierścionków zaręczynowych

