Mammobus w Głogowie: Darmowe badania mammograficzne dla kobiet 20 marca
Już wkrótce w Głogowie odbędzie się wyjątkowa akcja, która umożliwi kobietom w wieku od 45 do 74 lat skorzystanie z darmowych badań mammograficznych. To doskonała okazja, by zadbać o swoje zdrowie i wykonać ważne badania!

Mammobus w Głogowie przy Biedronce

W czwartek, 20 marca, mieszkańcy Głogowa będą mieli szansę na skorzystanie z usług mammobusu, który stanie przy sklepie Biedronka na ul. Andersa 19. Badania są całkowicie bezpłatne dla kobiet, które nie miały wykonanych mammografii w ciągu ostatnich 24 miesięcy. To niezwykle ważna inicjatywa, która może uratować życie wielu kobiet!

Jak zarejestrować się na badanie?

Rejestracja na badania jest obowiązkowa i odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16. Można to zrobić telefonicznie pod numerem 68 41 41 411 lub online. Nie przegap tej szansy – zdrowie jest najważniejsze!

Pamiętajcie, że regularne badania to klucz do zdrowia. Zachęcamy wszystkie panie do skorzystania z tej wyjątkowej okazji i zadbania o siebie!


Według informacji z: UM Głogów