Wyniki wyborów prezydenckich w Głogowie Rafał Trzaskowski na prowadzeniu

Wybory prezydenckie w Głogowie przyniosły niespodziewane wyniki, które mogą zaskoczyć niejednego mieszkańca. Kto zdobył największe poparcie i jak wyglądała frekwencja? Sprawdź, jakie emocje towarzyszyły głosowaniu w naszym mieście!
- Głogów wybrał swoich faworytów w pierwszej turze wyborów prezydenckich
- Druga tura wyborów z udziałem Rafała Trzaskowskiego i Karola Nawrockiego wzbudza emocje w Głogowie
Głogów wybrał swoich faworytów w pierwszej turze wyborów prezydenckich
W minioną niedzielę mieszkańcy Głogowa aktywnie uczestniczyli w pierwszej turze wyborów prezydenckich. Po zakończeniu liczenia głosów ze wszystkich lokalnych obwodów znamy już szczegółowe wyniki, które pokazują, kto cieszył się największym zaufaniem głogowian.
Najwięcej głosów zdobył Rafał Trzaskowski, który wyprzedził Karola Nawrockiego oraz Sławomira Mentzena. To właśnie ci kandydaci zgromadzili największe poparcie wśród głosujących w naszym mieście.
Łącznie oddano 29 759 ważnych głosów, a frekwencja wyniosła imponujące 64,05%, co świadczy o dużym zaangażowaniu mieszkańców Głogowa w proces demokratyczny.
Druga tura wyborów z udziałem Rafała Trzaskowskiego i Karola Nawrockiego wzbudza emocje w Głogowie
Choć oficjalne wyniki pierwszej tury na poziomie krajowym są jeszcze oczekiwane, już teraz wiadomo, że do drugiej rundy zmierzą się Rafał Trzaskowski oraz Karol Nawrocki. Ta zapowiedź budzi wiele dyskusji i spekulacji także wśród głogowian.
Mieszkańcy zastanawiają się, jak potoczą się dalsze losy wyborów i jaki wpływ na przyszłość miasta oraz kraju będzie miało starcie tych dwóch kandydatów. Warto śledzić kolejne doniesienia i być na bieżąco z rozwojem sytuacji.
Według informacji z: Urząd Miasta w Głogowie
Ostatnie Artykuły

3 stylizacje z perłowymi lakierami hybrydowymi, które pokochały influencerki

Autobus między Głogowem a Polkowicami nie zniknie po wspólnym ruchu samorządów

Rodzice z PP nr 15 zamienili przedszkole w wielkanocną scenę

Głogów spłonął niemal do cna – w dzienniku zostały tylko popiół i gruz

Sprzęt wojska i tor przeszkód rozkręcą festiwal nad Odrą

Bilety na mecz z Ruchem już w sprzedaży. Chrobry zagra w Poniedziałek Wielkanocny

Marmurkowa Wielkanoc połączyła dziesięć głogowskich przedszkoli

Jedna niedziela, dwa zatrzymane prawa jazdy na drogach pod Głogowem

Weterynaria apeluje do hodowców drobiu w Głogowie i Polkowicach

Kwiecień w MOK i teatrze zapowiada się na miesiąc pełen scenicznego ruchu

Dwie kontrole w kilka godzin - Głogów znów zatrzymał pijanych kierowców

Niebieskie Igrzyska w PP 17 zamieniły plac zabaw w lekcję akceptacji

Ostatni weekend marca w Głogowie przynosi kilka pomysłów na wyjście

