Piknik rodzinny w PP 5 pełen zabaw i niespodzianek dla mam i tatów

W Przedszkolu Publicznym nr 5 w Głogowie odbył się wyjątkowy piknik rodzinny, który przyciągnął tłumy dzieci i rodziców. To wydarzenie pełne radości, zabawy i wspólnego świętowania Dnia Mamy i Taty na długo pozostanie w pamięci uczestników.
- Wyjątkowe chwile w Przedszkolu Publicznym nr 5 w Głogowie
- Bezpieczeństwo i wsparcie lokalnych organizacji podczas pikniku w Głogowie
Wyjątkowe chwile w Przedszkolu Publicznym nr 5 w Głogowie
W miniony czwartek teren Przedszkola Publicznego nr 5 zamienił się w miejsce pełne uśmiechów i rodzinnej atmosfery. Pod hasłem Mama i tata to najpiękniejsze słowa świata” odbył się piknik, który zgromadził niemal całą społeczność przedszkolną. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu rodziców, a szczególnie przewodniczącej Rady Rodziców, wydarzenie przebiegło w niezwykle ciepłej i serdecznej atmosferze.
Dzieci mogły korzystać z licznych atrakcji przygotowanych specjalnie na tę okazję. Wśród nich znalazły się dmuchany zamek, bańki mydlane oraz możliwość wykonania kolorowych tatuaży inspirowanych bajkowymi motywami. Nie zabrakło również gier i zabaw integrujących całe rodziny, co dodatkowo podkreśliło wyjątkowy charakter tego dnia.
Bezpieczeństwo i wsparcie lokalnych organizacji podczas pikniku w Głogowie
Podczas imprezy obecni byli także ratownicy z WOPR Głogów, którzy zaprezentowali sprzęt do ratownictwa wodnego oraz przeprowadzili pogadankę na temat bezpieczeństwa nad wodą ważny aspekt zwłaszcza w okresie letnim. Dodatkową atrakcją była obecność klubowego tygryska z Chrobrego Głogów, który wzbudził entuzjazm najmłodszych uczestników.
Przez cały czas trwania pikniku można było wziąć udział w loterii fantowej, której dochód zostanie przeznaczony na zakup materiałów edukacyjnych do projektu Z książką w świecie wyobraźni”. Inicjatywa ta nie byłaby możliwa bez wsparcia licznych sponsorów, którym organizatorzy serdecznie dziękują za pomoc i zaangażowanie.
Mama i tata to najpiękniejsze słowa świata” to motto przyświecało całemu wydarzeniu, które pokazało jak ważna jest bliskość i wspólna zabawa rodzin.
Tak pełne pozytywnej energii popołudnie z pewnością zostanie zapamiętane przez wszystkich uczestników jako piękne święto rodzinnych więzi i radości.
Wg inf z: Urząd Miasta Głogów
Ostatnie Artykuły
![[PIŁKA NOŻNA] Chrobry Głogów – Ruch Chorzów 1:1 w Betclic 1. lidze – gospodarze podzielili się punktami](/images/mecz/thumbnails/chrobry-glogow-ruch-chorzow-06042026-11.webp)
[PIŁKA NOŻNA] Chrobry Głogów – Ruch Chorzów 1:1 w Betclic 1. lidze – gospodarze podzielili się punktami
![[PIŁKA RĘCZNA] LOTTO–Puławy – KGHM Chrobry Głogów 32:34 w ORLEN Superlidze – ważne wyjazdowe punkty dla zespołu z Głogowa](/images/mecz/thumbnails/lotto-pulawy-kghm-chrobry-glogow-04042026-3234.webp)
[PIŁKA RĘCZNA] LOTTO–Puławy – KGHM Chrobry Głogów 32:34 w ORLEN Superlidze – ważne wyjazdowe punkty dla zespołu z Głogowa

Najlepsze LEGO Star Wars które wybierają fani i do których wraca się po latach

Głogów stawia na prąd – do elektrycznych autobusów dojdzie cała baza ładowania

Uczniowie ze SP 13 znów wyszli na Stare Miasto z herbatą i ciasteczkiem

Muzeum wchodzi w świąteczną przerwę – zamek będzie zamknięty dwa dni

Głogów w pamięci przymusowej robotnicy z Nielubi i obraz miasta sprzed zniszczenia

Świąteczne emocje w Głogowie – Chrobry zagra z Ruchem w Poniedziałek Wielkanocny

Świąteczny wyjazd może skończyć się kłopotami - policja z Głogowa ostrzega

Zjechał na buspas i próbował uciec - w Głogowie miał półtora promila

Przejazd na Kolejowej zniknie z ruchu na kilka dni po świętach

Uczucia w roli głównej - wystawa w Głogowie, która bawi i skłania do rozmowy

Filmowe wtorki w BLOG wracają z dokumentami Arte pełnymi mocnych historii

