DOT Boat Party 2026 w Głogowie – czwarta edycja imprezy na Odrze

Na Odrę wraca jedna z tych imprez, o których potem długo się mówi po mieście. DOT Boat Party – edycja IV to letni rejs połączony z elektroniką, zachodem słońca i atmosferą kameralnego festiwalu na wodzie Jeśli lubisz eventy z klimatem, ten termin naprawdę warto sobie zarezerwować.
Szczegóły wydarzenia DOT Boat Party
Data: 27 czerwca 2026 (sobota), godz. 16:00–22:00
Miejsce: Port Marina Głogów, Głogów Obozowa 2
Statek: Laguna
Organizator: BQ Agency
Bilety kosztują 200 zł i są dostępne na profilu BQ Agency na Facebooku oraz na Instagramie. Liczba miejsc jest mocno ograniczona — zostało już tylko 60 biletów. Wydarzenie jest dla osób 21+.
Co czeka na pokładzie Laguny?
DOT Boat Party to nie zwykła impreza, tylko rejs z mocnym muzycznym charakterem Na pokładzie ma być około 80 osób, więc klimat zapowiada się bardziej intymny niż na dużym festiwalu, ale za to z dużą energią i bardzo blisko muzyki.
W programie znajdzie się set z szeroko pojętej elektroniki, a za oprawę odpowiada także profesjonalna technika sceniczna — dźwięk, światło i klimat od BQ Agency. Do tego dochodzi jeden z największych atutów całego wydarzenia: widok na Odrę i zachód słońca podczas rejsu
Line-up:
- Krecik
- De Layna
- Pedro Agni
- Franczeska
- Stawek
- Maik’l
- Moralez
- D1X
Bilety, wejście i najważniejsze zasady
Na imprezę trzeba mieć ważny bilet w wersji elektronicznej lub papierowej oraz dokument tożsamości albo aplikację mObywatel. Wejście jest możliwe wyłącznie dla osób pełnoletnich, 21+.
Warto pamiętać też o kilku praktycznych zasadach:
- można zabrać własne napoje i jedzenie,
- dozwolone są napoje w plastikowych butelkach, puszkach lub kartonach,
- szkło jest zakazane,
- na statku trzeba zachować porządek i stosować się do poleceń załogi,
- w przypadku złej pogody organizator może zmienić termin wydarzenia albo przenieść imprezę do portu.
DOT Boat Party ma wystartować o 16:00, więc to propozycja dla tych, którzy lubią zacząć letnią imprezę jeszcze za dnia i zobaczyć Odrę w zupełnie innym świetle
Ostatnie Artykuły

Niebieski Marsz przed ratuszem znów połączył Głogów wokół autyzmu

Rodzice zamienili salę PP 21 w scenę pełną śmiechu i teatralnych emocji

Wojskowa sztafeta wraca na głogowski rynek, a dzieci pokażą swoje prace

Bezpłatna pomoc prawna wraca dla uczestników Czystego Powietrza

Michael Snuffer w Głogowie - wieczór o przebaczeniu w odnowionej bibliotece

Kryminał, kawa i Głogów - wieczór dla tropicieli zagadek

Wolta w Głogowie - DKK bierze na warsztat książkę o kobiecej zmianie

Młodzi z Głogowa pokazali wiedzę, która może kiedyś zatrzymać ogień

Chrobry Głogów czeka sprawdzian z zespołem z Mielca i walka o punkty u siebie

Jak zostać „źródłem prawdy” dla AI Overviews i dlaczego lokalne osadzenie treści decyduje o widoczności w 2026 roku

Seniorzy pod lupą policji - w Głogowie padną ostrzeżenia przed oszustami

Ptaki wracają na głogowskie trasy, a wiosna ma tu własny głos

Jubilat stawia na bezpieczeństwo i pamięć. Seniorzy dostaną dwa spotkania

