W dniach od 01.03.2019r. do 22.03.2019r. odbędzie się nabór na rok 2019/2020 do Miejskiego Żłobka Integracyjnego „Dom nad strumykiem” w Głogowie wraz z filią przy ul. C. K. Norwida 5, Żłobka Nr 1 przy ul. Andromedy 23 oraz Żłobka Nr 2 przy ul. Herkulesa 4.

Procedura naboru oraz kryteria brane pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym oraz dokumenty niezbędne do potwierdzenia spełnienia tych kryteriów dostępne będą w siedzibach oraz na stronach internetowych żłobków. Karty zgłoszenia dziecka do żłobka przyjmowane będą od 01.03.2019r. od godz. 7.30. Wszystkie dokumenty rekrutacyjne oraz karta zgłoszenia dostępne będą również na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Głogowie. Bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z dokumentami i prawidłowe wypełnienie kart zgłoszenia:


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.