Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Głogów

Prawdopodobnie chwila nieuwagi i dekoncentracji kierowcy, doprowadziła do groźnego wypadku na drodze wojewódzkiej 329 w rejonie Jerzmanowej. Kierujący samochodem Dacia, 65 – letni mężczyzna oraz 27 – letnia pasażerka, odnieśli obrażenia i zostali przewiezieni do szpitala. Policjanci ustalają przyczyny zdarzenia.

20 sierpnia około godziny 13:15, kierujący dacią duster, 65 – letni mieszkaniec Góry, na łuku drogi, z nieustalonych  przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu. Jego pojazd wypadł z jezdni i uderzył w betonowy przepust melioracyjny.

W wyniku wypadku, dwie osoby; kierujący samochodem oraz 27 – letnia mieszkanka Leszna, pasażerka pojazdu, zostały przewiezione do szpitala. Obydwoje odnieśli obrażenia w postaci licznych złamań.

Po raz kolejny apelujemy do kierujących o koncentrację i wzmożoną uwagę w trakcie jazdy. Planujmy każdy manewr z odpowiednim wyprzedzeniem oraz poprzedzajmy go szczególną obserwacją oznakowania i sytuacji na jezdni oraz dostosowujmy swoją jazdę do panujących warunków i parametrów technicznych drogi.

 


Oficer prasowy
Komendanta Powiatowego Policji w Głogowie
podinsp. Bogdan Kaleta
tel. 604 904 452

 

Powiązane wiadomości