Po raz siódmy Chrobry Głogów poprowadzi projekt Trenera Osiedlowego. Pierwsze osiedlowe zajęcia dla dzieci i młodzieży już w kwietniu!

Finansowany przez Gminę Miejską Głogów projekt Trenera Osiedlowego już na stałe wpisał się w kalendarz podejmowanych w mieście inicjatyw. Zyskał też rozgłos poza miastem, bo w poprzednich latach został nagrodzony 3 miejscem w kategorii „Najlepsza akcja marketingowa Fortuna 1 Ligi” oraz wyróżniony jako wzór dobrych praktyk w raporcie „Analiza społecznej odpowiedzialności klubów Fortuna 1 Ligi”.

W tym roku bezpłatne zajęcia o charakterze sportowo-rekreacyjnym będą prowadzone od kwietnia do października na siedmiu przyszkolnych boiskach: SP 2, 3, 7, 8, 7, 12 i 13. Poprowadzi je wykwalifikowana grupa trenerów, do której aktualnie prowadzony jest nabór.

Na każdym z boisk odbędzie się 6 godzin treningów w tygodniu, które zostaną podzielone na trzy dni aktywności. W sumie do końca października czeka nas ponad 120 godzin wypełnionych sportowymi aktywnościami. Po raz kolejny przystąpimy do piłkarskiej Ligi Osiedlowej, dużego turnieju na stadionie i postaramy się, aby znów główną nagrodą był wyjazd na mecz reprezentacji Polski. Nie zabraknie wyjść na baseny i mecze Chrobrego na stadionie w Głogowie.

mówią organizatorzy akcji.

Szczegółowe informacje o starcie tegorocznej edycji i harmonogram treningów opublikujemy w ostatnim tygodniu marca.

Nadesłane przez: Chrobry Głogów S.A.

Podziel się tym wpisem: