W sobotę o godz. 20.00 rozpocznie się spotkanie z Górnikiem Łęczna. Będzie to ostatni mecz tego sezonu na stadionie przy Wita Stwosza.

Mecz z Górnikiem jest ze specjalną dedykacją dla Klubu Kibiców Niepełnosprawnych Chrobrego i całego środowiska osób niepełnosprawnych w naszym mieście.

informuje Łukasz Jaremkiewicz z Chrobry Głogów

Klub funkcjonuje w zorganizowanej grupie od 2013 roku. To wtedy odbył się pierwszy wyjazd niepełnosprawnych kibiców na mecz Chrobrego do Kalisza.

W czerwcu z tej okazji Klub planuje uroczystą galę, a sobotni mecz jest świetną okazją, aby ten jubileusz uczcić najpierw na stadionie, a dopiero później w teatrze, gdzie odbędzie się czerwcowa uroczystość.

Sobotni mecz mamy przyjemność zadedykować naszemu Klubowi Kibiców Niepełnosprawnych, którzy po raz pierwszy zaprezentują swoją nową, jubileuszową flagę. Z tej okazji wszystkie osoby z aktualnym orzeczeniem o niepełnosprawności na podstawie poświadczającego dokumentu mogą odebrać bezpłatny bilet na spotkanie. Ponadto zaplanowaliśmy meczową eskortę z udziałem dzieci z różnymi niepełnosprawnościami z Przedszkola Niepublicznego „Wyspa skarbów” Cichych Pracowników Krzyża.

dodaje Łukasz Jaremkiewicz.

Uwaga! bilety „0 zł” do odbioru stacjonarnie: w kasach pływalni Chrobry oraz w kasach stadionu. Dystrybucja biletów w kasach pływalni Chrobry trwa codziennie w godzinach otwarcia pływalni do soboty 27 maja do godz. 19.00. Dystrybucja biletów w kasach stadionu rozpocznie się na godzinę przed meczem, tj. o godz. 19.00.

Źródło: Chrobry Głogów S.A.

Podziel się tym wpisem: