W październiku odbędą się wyjątkowe obchody, bo poświęcone naszym głogowskim seniorom. To wspaniała okazja, aby celebrować ich życie, doświadczenie i wkład w nasze społeczeństwo.

Obchody Głogowskich Dni Seniora to doskonały czas, w którym możemy wyrazić naszą wdzięczność i szacunek wobec naszych seniorów. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tych wyjątkowych obchodach. Niech będą one okazją do wspólnego świętowania i radości!

mówi Rafael Rokaszewicz, Prezydent Głogowa.

Uroczyste otwarcie Głogowskiej Senioriady 2023 odbędzie się 6 października przed ratuszem, gdzie Prezydent Głogowa symbolicznie przekaże klucze do miasta seniorom. Członkowie wszystkich stowarzyszeń seniorialnych tradycyjnie już odtańczą poloneza i barwnym korowodem przejdą ulicami Starego Miasta.

Już dziś pomyślcie o barwnych strojach i kapeluszach. Kreatywność oczywiście wskazana. Pracujcie nad repertuarem i kondycją fizyczną. Odkryjcie swoje dotychczas uśpione talenty! Zaproście do wspólnej zabawy przyjaciół i znajomych!

apelują organizatorzy i zachęcają wszystkie stowarzyszenie seniorialne do współpracy.

Październik również zaowocuje w wydarzenia kulturalne. W Klubie Mayday odbędzie się konkurs tańca w parach oraz konkurs piosenki solo. Rekreacyjno-sportowym akcentem będą zawody w kręgielni.

Zakończenie obchodów, czyli VI Głogowska Biesiada Seniorów połączona z wręczeniem nagród w poszczególnych konkursach odbędzie się 21 października.

Szczegółowe informacje dostępne są u organizatora: 76 726 54 98.

źródło: kwartalnik DGL Senior, kwiecień-czerwiec 2023

Podziel się tym wpisem: