UM Głogów: Koncert Noworoczny i Gala wręczenia Honorowych Medali [GALERIA ZDJĘĆ]
Niezwykłe wyróżnienia i muzyczne uniesienia – Głogów świętuje noworocznie z pomysłodawcami lokalnego hospicjum. Przeczytaj, kto został doceniony podczas uroczystej gali.
  • Prezydent Głogowa uhonorował medalami zasłużone osoby dla hospicjum.
  • Koncert Noworoczny stał się okazją do podziękowań dla społeczności wspierającej hospicjum.
  • Wydarzenie wzbogacił występ popularnego zespołu SOUND 'N’ GRACE.

Miasto Głogów rozpoczęło nowy rok w duchu wdzięczności i szacunku, nagradzając ludzi o wielkich sercach. Prezydent Rafael Rokaszewicz, w trakcie koncertu noworocznego, wręczył Honorowe Medale Miasta osobom, które wniosły wyjątkowy wkład w powstanie i rozwój miejscowego hospicjum. Ośrodek ten, przekształcony z marzeń w realny projekt społeczny, teraz oferuje opiekę najbardziej potrzebującym.

Odznaczenia otrzymały trzy wpływowe postaci: Aleksandra Glińska, prowadząca działalność w roli prezesa Fundacji Hospicjum Głogowskie, Maria Dawidowska, niesłabnąca siła wolontariatu oraz Piotr Poznański, zastępca prezydenta miasta. Ich zaangażowanie i poświęcenie stworzyło podwaliny dla tej szlachetnej instytucji.

Jednakże lista wyróżnionych była dłuższa. Prezydent z uznaniem wspomniał również sześć innych osób, w tym Romana Jarzynę, Zbigniewa Wierzchowskiego, Jerzego Górskiego, Emilię Szajowską, Pawła Królikowskiego i Marcina Szymankiewicza, których działalność przyczyniła się do rozwoju hospicjum. Nie byłoby w Głogowie tego miejsca bez ich cennej pracy i zaangażowania.

Harmonię wieczoru zapewnił występ zespołu SOUND 'N’ GRACE, który swą muzyką dopełnił atmosferę wdzięczności i wspólnego świętowania. Ich melodie były jak balsam dla duszy, a zarazem podziękowaniem dla wszystkich, którzy przyczynili się do rozwoju hospicjum w Głogowie.

Koncert Noworoczny i Gala wręczenia Honorowych Medali stały się nie tylko symbolem docenienia zasług, ale również przypomnieniem o sile współpracy i ludzkiej dobroci, która może przenosić góry. Głogów pokazuje, jak ważne w naszym życiu są takie wartości jak empatia, pomoc i wzajemne wsparcie.


Na podstawie: UM Głogów