Medalowy sukces GKJ Judo Głogów na Pucharze Dolnego Śląska
W miniony weekend młodzi judocy z naszego miasta zdominowali Puchar Dolnego Śląska, zdobywając liczne medale i wyróżnienia. To wyjątkowe wydarzenie przyciągnęło aż 500 uczestników z 22 klubów, a nasi reprezentanci pokazali, że są w świetnej formie.
  1. 19 zawodników z Głogowskiego Klubu Judo wzięło udział w turnieju.
  2. Wysokie miejsca na podium dla Leny Andziak, Zuzanny Czechowskiej, Zuzanny Wiśniewskiej.
  3. Jedenaście miejsc medalowych dla głogowskich judoków.
  4. Oczekiwanie na kolejne turnieje przed zakończeniem sezonu.

Wśród naszych zawodników wyróżniła się Lena Andziak, która zdobyła złoty medal, wygrywając wszystkie swoje walki. Lena trenuje judo od niedawna, co czyni jej osiągnięcie jeszcze bardziej imponującym.

Drugie miejsca zajęły Zuzanna Czechowska i Zuzanna Wiśniewska, które także pokazały swoje umiejętności i determinację na macie. Trzecie miejsca przypadły Ulianie Lovhinenko oraz Aleksandrze Nowak, które również zasługują na gratulacje za swoje występy.

Wojciech Różycki, Julian Juras i Maciej Cieplak byli blisko zdobycia złotych medali, jednak ostatecznie uplasowali się tuż za najwyższym stopniem podium. Niemniej jednak ich wyniki są bardzo satysfakcjonujące i obiecujące na przyszłość.

Na czwartych miejscach, tuż za podium, znaleźli się Dagmara Andziak, Nela Staszak i Filip Bartosik. Piąte miejsca zajęły Maria Fidzińska, Aleksandra Fidzińska i Maria Pełech, a siódme Jerzy Baniecki i Maciej Barnaś.

W eliminacjach odpadli Jakub Juras oraz Mariusz Kufel, jednak ich udział i doświadczenie zdobyte podczas turnieju z pewnością przyniesie owoce w przyszłości. Klub z entuzjazmem patrzy na kolejne wyzwania, które czekają zawodników jeszcze przed zakończeniem tego sezonu.

Zawodnicy Głogowskiego Klubu Judo pokazali, że ich ciężka praca i zaangażowanie przynoszą wymierne rezultaty. Mieszkańcy miasta mogą być dumni z młodych sportowców, którzy z takim zaangażowaniem reprezentują nasze miasto na arenie sportowej.


Według informacji z: UM Głogów