Piknik w Fosie Miejskiej dla rodzin ze Stowarzyszenia „Niebieska Przystań”
Stowarzyszenie „Niebieska Przystań” serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców na wyjątkowy piknik w Fosie Miejskiej! Czeka na Was mnóstwo atrakcji i zabaw dla całej rodziny. Nie przegapcie tej okazji, by spędzić aktywnie czas na świeżym powietrzu!
  1. Termin: 8 czerwca 2024, godz. 12.00 – 16.00
  2. Miejsce: Fosa Miejska
  3. Wstęp wolny
  4. Mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych

Stowarzyszenie na rzecz Osób w Spektrum Autyzmu „Niebieska Przystań” organizuje piknik, który odbędzie się 8 czerwca 2024 roku w Fosie Miejskiej. Wydarzenie zaplanowane jest w godzinach od 12.00 do 16.00, a wstęp na nie jest całkowicie bezpłatny.

Piknik skierowany jest do wszystkich rodzin, które pragną spędzić czas na świeżym powietrzu i skorzystać z licznych atrakcji. Dla najmłodszych przygotowano wiele rozrywek, takich jak dmuchańce, malowanie buziek, tatuaże, kolorowe warkoczyki oraz różnorodne sportowe zabawy. To świetna okazja, by dzieci mogły się wybiegać i bawić pod okiem doświadczonych animatorów.

Na pikniku nie zabraknie także sportowych emocji. Swoją obecność zapowiedziały siatkarki z klubu MKS Piast Głogów, które zaprezentują podstawowe techniki siatkówki i poprowadzą kilka zabaw sportowych. To doskonała okazja, by nauczyć się nowych umiejętności i spędzić czas w towarzystwie profesjonalnych zawodniczek.

Oprócz tego, na miejscu znajdzie się stoisko stowarzyszenia Patriotyczny Głogów, które wspiera działalność „Niebieskiej Przystani”. Będzie to doskonała okazja, by dowiedzieć się więcej o ich działalności i nawiązać nowe znajomości.

Po intensywnej zabawie na uczestników czekać będą grill, pyszne ciasta oraz napoje. Organizatorzy zadbają o to, by nikt nie wyszedł z pikniku głodny. Sponsorem imprezy jest Gmina Miejska Głogów, która wspiera lokalne inicjatywy i promuje aktywny tryb życia wśród mieszkańców.

Serdecznie zapraszamy na to wyjątkowe wydarzenie, które z pewnością dostarczy niezapomnianych wrażeń i pozwoli spędzić czas w miłym towarzystwie. Do zobaczenia w Fosie Miejskiej!


Źródło: Urząd Miasta Głogów