Warsztaty origami w Bibliotece Głogów dla dzieci od klasy 4
Zapraszamy wszystkie dzieci z klas 4 i wyższych do udziału w niezwykłych warsztatach origami! Nasza lokalna biblioteka organizuje bezpłatne zajęcia, które pozwolą uczestnikom odkryć piękno i magię japońskiej sztuki składania papieru.
  1. Warsztaty odbędą się w czerwcu 2024 roku.
  2. Zajęcia będą prowadzone w Filii nr 1 przy ul. Budowlanych 10.
  3. Dostępne godziny: 9:00 i 11:00.
  4. Zapisy telefonicznie lub osobiście.

Podczas warsztatów, dzieci będą miały okazję zgłębić fascynującą historię papieru washi – tradycyjnego materiału używanego w origami. Poznają także kulturę Japonii w przystępny i interesujący sposób, a przede wszystkim nauczą się podstawowych zasad składania papieru, tworząc własne, unikalne modele.

Warsztaty są doskonałą okazją do rozwijania zdolności manualnych, koncentracji i cierpliwości. Zajęcia prowadzone są w sposób przystępny i angażujący, co sprawia, że są one nie tylko edukacyjne, ale również pełne zabawy.

Spotkania będą odbywać się w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki w Filii nr 1 przy ul. Budowlanych 10. Do wyboru są dwie godziny: 9:00 oraz 11:00. Zapisy prowadzone są telefonicznie lub osobiście w bibliotece. Numer kontaktowy to 76 726 56 37.

Przypominamy, że warsztaty origami zostały przeniesione do nowej lokalizacji – obecnie odbywają się w Filii nr 1 przy ul. Budowlanych 10. Prosimy o zwrócenie uwagi na tę zmianę przy planowaniu wizyty.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tych inspirujących zajęciach, które nie tylko wprowadzą dzieci w świat japońskiej sztuki, ale również pomogą w rozwijaniu wielu cennych umiejętności.


Na podstawie: Biblioteka Głogów