Nocny Turniej Deblowy w Głogowie zakończony sukcesem
Minionej nocy odbył się emocjonujący Nocny Turniej Deblowy, który przyciągnął wielu miłośników tenisa. Głogowskie Towarzystwo Tenisowe zorganizowało wydarzenie, które trwało do godziny 1:00, a zawodnicy rywalizowali w grupach damskich i męskich.
  1. Turniej trwał do godziny 1:00.
  2. Kolejne wydarzenia tenisowe zaplanowane na czerwiec i sierpień.
  3. Wyniki turnieju deblowego w grupach damskich i męskich.
  4. Jubileuszowa wymiana międzynarodowa z Klubem z Niemiec.

W grupie pań, pierwsze miejsce zajęły Adrianna Smogulecka i Sabina Krzemień, które pokazały wyjątkowe umiejętności na korcie. Na drugim miejscu uplasowały się Jolanta Falkowska i Danuta Brożyna, natomiast trzecie miejsce przypadło duetowi Wioleta Lewandowska – Szturc i Karolina Walczak.

Miejsca czwarte i piąte w grupie pań zajęły odpowiednio Kinga Narkiewicz i Joanna Socharczyk – Loch oraz Justyna Walach i Sylwia Dyba. Każda z par włożyła w grę wiele serca i zaangażowania, co zaowocowało zaciętą rywalizacją.

Wśród panów, na najwyższym stopniu podium stanęli Wojciech Skołozdrzy i Arkadiusz Lewandowski. Drugie miejsce zdobyli Sławomir Brożyna i Mariusz Bajer, a trzecie Mirosław Żmuda i Andrzej Krzak.

Pozostałe miejsca w grupie męskiej zajęli Tomasz Wojciechowski i Marek Wałach (czwarte miejsce), Łukasz Bilski i Mariusz Osikiewicz (piąte miejsce) oraz Dariusz Palewicz i Marek Sobczyk (szóste miejsce). Każdy z uczestników pokazał się z jak najlepszej strony, co przyczyniło się do wysokiego poziomu turnieju.

Warto dodać, że już 29 czerwca 2024 roku na kortach Chrobrego odbędzie się mecz tenisowy pomiędzy Głogowskim Towarzystwem Tenisowym a Klubem z Niemiec Kettenkamp. Wydarzenie to stanowi część wymiany, która trwa już 30 lat, a jubileusz będzie obchodzony właśnie w naszym mieście.

Zarząd GTT zaprasza również na Otwarte Mistrzostwa Głogowa o Puchar Prezydenta Miasta, które zaplanowano na 31 sierpnia i 1 września 2024 roku. To kolejne wydarzenie, które z pewnością przyciągnie wielu entuzjastów tenisa i dostarczy niezapomnianych emocji.

Według informacji z: UM Głogów