Filmowe Wakacje dla Dzieci w MOK: Filmożarcie Junior od 1 do 5 lipca
Centrum Kultury MOK zaprasza dzieci i młodzież na wyjątkowe Filmowe Wakacje! W dniach 1-5 lipca odbędzie się cykl bezpłatnych seansów filmowych pod nazwą Filmożarcie Junior. Każdy dzień to inna przygoda na dużym ekranie, a wszystkie filmy wyświetlane będą o godzinie 10:00.
  1. Bezpłatne seanse filmowe dla dzieci i młodzieży
  2. Pokazy filmowe od 1 do 5 lipca
  3. Każdy film zaczyna się o godzinie 10:00
  4. Polski dubbing

Na początek, 1 lipca, wyświetlony zostanie film "Ella Bella Bingo". To opowieść o dwóch przyjaciołach, Elli Belli i Henrym, których relacja zostaje wystawiona na próbę, gdy w ich życiu pojawia się Johnny. Film, trwający 79 minut, przeznaczony jest dla dzieci od 4. roku życia.

2 lipca na ekranie pojawi się "Mama Mu wraca do domu". Mama Mu to nietypowa krowa, której przygody zmuszają ją do zastanowienia się nad swoim miejscem na małej farmie. Seans, skierowany do dzieci od 5 lat, trwa 65 minut.

3 lipca młodzi detektywi Lasse i Maja powrócą w filmie "Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Tajemnica Skorpiona". Mieszkańcy Valleby przygotowują się do obchodów urodzin miasteczka, jednak tajemniczy Skorpion ma inne plany. Czy młodzi detektywi zdołają uratować święto? Film trwa 83 minuty i jest odpowiedni dla dzieci od 6 lat.

4 lipca zapraszamy na "Szkołę Magicznych Zwierząt". To historia nowej uczennicy Idy, która odkrywa, że w szkole uczniowie zaprzyjaźniają się z zaczarowanymi zwierzętami. To pełna magii i przygód opowieść trwa 93 minuty i jest przeznaczona dla dzieci od 7 lat.

Na zakończenie, 5 lipca, wyświetlone zostaną "Pamiętniki Tatusia Muminka". W Dolinie Muminków Tatuś Muminka opowiada o swoich niezwykłych przygodach z przeszłości. Film trwa 73 minuty i jest przeznaczony dla dzieci od 4 lat.

Wszystkie seanse będą wyświetlane w polskim dubbingu. To doskonała okazja, aby dzieci mogły cieszyć się filmowymi przygodami w towarzystwie rówieśników. Serdecznie zapraszamy do Centrum Kultury MOK na Filmowe Wakacje!


Według informacji z: Urząd Miasta Głogów