Styczniowa REGROteka na Budziszyńskiej - planszowe spotkanie z bohemą i bitwą kart

Filia nr 3 biblioteki miejskiej przemieni się w planszowy salon Paryża sprzed ponad wieku, a wieczór zapowiada się gorąco mimo styczniowego chłodu. Miejska Biblioteka Publiczna proponuje mieszkańcom Głogowa wieczór gier, w którym znajdzie się i sentymentalna podróż, i bezpośrednia rywalizacja.
- REGROteka zabiera graczy do Paryża czasów FINS DE SIECLE - będzie artystycznie i strategicznie
- Potem przychodzi czas na ognisty pojedynek w SZÓSTKA BIERZE - prosto i emocjonująco
- Kiedy i gdzie wpisać ten wieczór w kalendarz - harmonogram wieczoru
REGROteka zabiera graczy do Paryża czasów FINS DE SIECLE - będzie artystycznie i strategicznie
Przy stole rozgości się gra BOHEMA - tytuł, który każe graczom wcielać się w początkujących artystów, mierzących się z pokusami i wyzwaniami życia bohemy. To planszówka pełna klimatu, w której sukces smakuje mocniej, gdy wypracuje się go w trudach Miejsca Świateł. Dla koneserów zapowiedź brzmi obiecująco - gra doczeka się specjalnego dodatku, który może sprawić, że BOHEMA wróci na stół jeszcze mocniej wciągając graczy. 🎭🎲
Potem przychodzi czas na ognisty pojedynek w SZÓSTKA BIERZE - prosto i emocjonująco
Gdy atmosfera nieco się rozgrzeje, uczestnicy przejdą do krótszych, szybszych starć w SZÓSTKA BIERZE - gra o prostych zasadach, ale dużej dynamice i interakcji. To rozgrywka, która wymaga co najmniej czterech par rąk i potrafi rozkręcić najspokojniejszy wieczór - ostrzegać trzeba tylko przed „bykami” na planszy. 🔥🃏
Kiedy i gdzie wpisać ten wieczór w kalendarz - harmonogram wieczoru
Wszystko odbywa się w znanym miejscu i porze: 23 stycznia od 17.00-21.00 w Filii nr 3 przy ulicy Budziszyńskiej 3A.
Grafik wieczoru (orientacyjnie):
- 17.00-18.30 - rozgrzewkowe partie i prezentacja BOHEMA
- 18.30-20.00 - główne sesje BOHEMA i rotacje stolików
- 20.00-21.00 - starcia w SZÓSTKA BIERZE i luźne partyjki 🎲🕰️
Organizator nie podał informacji o opłatach ani zapisach. Brak danych o cenach biletów, zapisach ani sprzedaży wejściówek, więc warto śledzić komunikaty Filii nr 3 przed wyjściem.
na podstawie: MBP Głogów.
Autor: krystian
Ostatnie Artykuły

Wielkanocne kartki i brokatowy chaos w Neptunie. Warsztaty już 28 marca

Głogowskie hospicjum znów liczy na świąteczne serca przy kasach i na targowiskach

Chrobry wraca z Siedlec z kompletem punktów i dowozi nerwowe 2:1

Wielkanocny jarmark wraca na Wały Chrobrego z zabawą dla dzieci i muzyką

Szkolna kuchnia w SP 14 przechodzi metamorfozę wartą 5,2 mln zł

Standard złota, Bitcoin czy FIAT? Dlaczego przelicznik walut to nadal Twoje najważniejsze narzędzie?
![[PIŁKA NOŻNA] Betclic 1. liga – Pogoń Siedlce – Chrobry Głogów 1:2. Głogowianie skuteczniejsi w Siedlcach](/images/mecz/thumbnails/pogon-siedlce-chrobry-glogow-22032026-12.webp)
[PIŁKA NOŻNA] Betclic 1. liga – Pogoń Siedlce – Chrobry Głogów 1:2. Głogowianie skuteczniejsi w Siedlcach

Nowe rozporządzenia w sprawie rzekomego pomoru drobiu w dwóch powiatach

Zakręcona Marzanna znów przyciągnie tłum na Plac Festynowy

Jakie drzwi wewnętrzne wybrać? Przewodnik po najlepszych opcjach

W PP 5 wiosna przyszła w rytmie piosenek, tańca i kolorowych strojów

Biblioteka główna w Głogowie wraca po remoncie - czytelnicy wejdą 26 marca

Głaz z Brzostowa przypomina dziś o polskich żołnierzach spod Festung Glogau

