Zainteresowany pracą w Głogowie - mamy bogaty wybór ofert

Głogów to miasto zlokalizowane w województwie dolnośląskim. W mieście rozwija się przemysł. Główny sektor gospodarki to hutnictwo miedzi. Jeżeli szukasz pracy w Głogowie, znajdziesz propozycje między innymi dla operatorów wózków widłowych. Posiadamy również oferty pracy dla pracowników call center, czy merchandiserów. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi ofertami i odpowiadania na te najbardziej interesujące.

Merchandiser pilnie potrzebny

Merchandiser to pracownik odpowiedzialny za odpowiednią ekspozycję, a także poprawną dostępność i wysoką jakość produktów. Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy między innymi kontrolowanie terminów przydatności do spożycia, egzekucja polityki cenowej, instalacja materiałów reklamowych, pilnowanie dostępności danych produktów, wykonywanie dokumentacji zdjęciowej, a także ankiet. Do podjęcia pracy jako merchandiser nie potrzeba specjalistycznego wykształcenia. Pracodawcy oczekują zaangażowania w wykonywane obowiązki, niekiedy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B i doświadczenia na podobnym stanowisku. Osoba, która sprawdzi się w tej pracy ma rozwinięte umiejętności interpersonalne, dobrze znosi pracę pod presją czasu, jest też dyspozycyjna. Zarobki są uzależnione od firmy, w której pracujemy.

Wiele ofert dla operatorów wózków widłowych

Operator wózka widłowego to pracownik, którego zadaniem jest obsługa wózka widłowego, przyjmowanie i wydawanie towaru, odbiór dostaw, a także ich rozładunek. Żeby rozpocząć pracę na tym stanowisku konieczne jest posiadanie uprawnień do kierowania wózkiem widłowym (część pracodawców sponsoruje potencjalnym kandydatom szkolenia). Bardzo ważna może okazać się także dyspozycyjność do pracy zmianowej (niektóre firmy oczekują od operatorów wózków widłowych pracy w nocy). Pracodawcy cenią u pracowników zaangażowanie w wykonywane obowiązki i odpowiedzialność. Jeżeli chodzi o zarobki osoby zatrudnionej w Polsce na tym stanowisku – zazwyczaj nie przekraczają one średniej krajowej.

Jeżeli chciałbyś podjąć pracę za granicą, zapoznaj się z naszymi najnowszymi ofertami pracy w Hanau

Poszukiwani pracownicy call center

Pracownik call center to osoba, która jest odpowiedzialna za kontakt telefoniczny z klientami indywidualnymi. Do jej obowiązków może należeć aktywna sprzedaż, udzielanie klientom informacji o wybranych produktach, obsługa połączeń przychodzących i wychodzących, uzupełnianie baz danych po każdym kontakcie z klientem. Jako, że praca odbywa się przez telefon, od pracownika wymaga się dobrej dykcji i przyjemnej barwy głosu, w niektórych firmach niezbędna jest znajomość języków obcych. Idealny kandydat na to stanowisko posiada umiejętność łatwego komunikowania się z ludźmi, jest odporny na stres, potrafi pracować pod presją czasu. Wynagrodzenie pracownika call center dzieli się na wynagrodzenie podstawowe, a także premie od każdej sprzedaży. Końcowa wypłata jest więc w dużej mierze uzależniona od jego skuteczności.

Sprawdź wszystkie oferty pracy w Głogowie